ESET Smart Security je podľa čitateľov poľského magazínu CHIP produktom roka

BRATISLAVA, 11. mája 2013 (www.tlacovasprava.sk) – ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami s 20-ročnou históriou, a jeho vlajkový produkt ESET Smart Security získal ocenenie produkt roka od čitateľov IT časopisu CHIP v Poľsku.

ESET Smart Security produktom roka podľa čitateľov poľského časopisu CHIP
Produktové nominácie robili spoločne redaktori časopisu CHIP Polska a experti z ich vlastného laboratória. Potom mohli čitatelia hlasovať na stránke magazínu a určili víťazov.

Cena prišla v kategórii antivírusových produktov a odovzdali ju počas výročnej gala magazínov CHIP a CRN Polska „Tech.Trendy.20013“ vo Varšave.

Produktové nominácie robili spoločne redaktori časopisu CHIP Polska a experti z ich vlastného laboratória. Potom mohli čitatelia hlasovať na stránke magazínu a určili víťazov jednotlivých kategórií. CHIP Polska je jedným z najčítanejších počítačových magazínov v krajine, vychádza mesačne a taktiež online na CHIP.pl.

“Ocenenie od čitateľov CHIPu v Poľsku je fantastickým uznaním pre ESET Smart Security. Teší nás, že máme v Poľsku a po celom svete toľko spokojných zákazníkov, ďakujeme im za pokračujúcu podporu ESETu,”  hovorí Eddie Johnson, riaditeľ spoločnosti ESET pre marketing a komunikáciu.

O spoločnosti ESET – už 20 rokov chránime vaše digitálne svety

Spoločnosť ESET je svetovým výrobcom bezpečnostného softvéru pre firemnú klientelu a domácnosti. Je lídrom na trhu proaktívnej detekcie počítačových hrozieb. Vďaka technológii Live Grid® využíva ESET dáta od dobrovoľných používateľov z celého sveta, a tak okamžite reaguje na nové hrozby. ESET NOD32 Antivirus drží rekord v ocenení VB100  testu britského Virus Bulletin, vysoko-rešpektovanej nezávislej testovacej organizácie.

ESET sídli v Bratislave, regionálne pobočky má v Prahe, ČR; San Diegu, USA; Buenos Aires, Argentína a Singapure. Výskumné centrá ESET pre analýzu malware sú okrem Bratislavy, aj v San Diegu, v Prahe, poľskom Krakove, kanadskom Montreale a v Moskve. ESET má zastúpenie vo viac ako 180 krajinách sveta.

Firma už desať rokov za sebou patrí podľa rebríčka Deloitte Technology Fast 500 EMEA medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v regióne Európy, Blízkeho východu a Afriky. Týždenník Trend ocenil ESET trikrát za sebou titulom Firma roka.

Kontakt pre médiá:

Zuzana Hošalová
Public Relations Specialist – Slovensko
Mobil: +421 917 393 115
Telefón.: +421 (2) 322 44 209 fax: +421 (2) 322 44 109
Adresa: Aupark Tower, 16. poschodie, Einsteinova 24, 851 01 Bratislava
e-mail: hosalova@eset.sk

Branislav Ondrášik
Public Relations Manager – Európa, Blízky východ a Afrika
Mobil: +421 917 393 043
Telefón.: +421 (2) 322 44 211 fax: +421 (2) 322 44 109
Adresa: Aupark Tower, 16. poschodie, Einsteinova 24, 851 01 Bratislava
e-mail: ondrasik@eset.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.