Televízor GoGEN ponúka vstup do služby Topfun – najväčšia on-line videopožičovňa na Slovensku a v Čechách

BRATISLAVA, 12. mája 2013 (www.tlacovasprava.sk) – Chcete sledovať nové a obľúbené filmy v ľubovoľnom čase a bez reklám? Zaobstarajte si televízor s pripojením k internetu! Smart televízor GoGEN ponúka široké možnosti zábavy. Novinkou je teraz vstup do najväčšej on-line videopožičovne Topfun.

Smart TV GoGEN prekonáva hranice klasického televízoru. Umožňuje totiž, aby sa divák sám stal dramaturgom svojho zábavného programu. Vďaka internetovým aplikáciám sa otvára neobmedzené množstvo zábavy a informácií.

Smart TV GoGEN prekonáva hranice klasického televízoru. Umožňuje totiž, aby sa divák sám stal dramaturgom svojho zábavného programu.
Smart televízor GoGEN ponúka široké možnosti zábavy. Novinkou je teraz vstup do najväčšej on-line videopožičovne Topfun.

Môžete komunikovať prostredníctvom sociálnych sietí ako Facebook či Twitter, sledovať videá a hudobné videoklipy na YouTube, elektronicky nakupovať cez eBay, prehliadať si fotografie, hrať hry.

Veľkou výhodou pre užívateľov je prístup do videopožičovne Topfun a video portálu VOYO, ktorý je umiestnený v on-line menu televízora.

LED Smart TV GoGEN poskytuje nadštandardné služby a dokonalý obraz. Rýchlo a jednoducho vám umožní pripojenie k video portálom Topfun a Voyo.sk, ktoré ponúkajú širokú databázu filmov bez reklám.

„Diváci určite ocenia aj pokročilé funkcie Timeshift a Record Ready. Zatiaľ čo Timeshift umožňuje sledovanie televíznych programov s časovým posunom, Record Ready zas nahrávanie na externý hard disk alebo flash disk,“ vysvetľuje Mgr. Bohuslav Komín, zástupca značky GoGen na Slovensku. Samozrejmosťou je potom vysoké rozlíšenie Full HD.

Užívateľsky príjemné je i kompletné nastavenie menu televízora a pohodlné ovládanie pomocou intuitívneho diaľkového ovládača, vlastného mobilného telefónu a tabletu. LED SMART televízor od GoGEN si môžete zaobstarať v niekoľkých veľkostiach. Zatiaľ čo model s uhlopriečkou 66 cm sa stane príjemnou súčasťou obývačky, modely s uhlopriečkou 60 cm a 56 cm budú výborným doplnkom do spálne, detskej izby či izby pre vašich hostí.

Cena modelov televízorov SMART TV GoGEN sa začína už od 199 eur.

O spoločnosti Topfun Media

Spoločnosť Topfun Media a.s. je prevádzkovateľom služby najväčšia internetová videopožičovňa na Slovensku a v Čechách. Topfun sa snaží ponúkať svojim zákazníkom čo najširšiu škálu filmov. Služba odštartovala v roku 2006 a za túto dobu Topfun nadviazal strategické partnerstvá s 9 IPTV partnermi, medzi ktorých patrí napríklad spoločnosť Orange, Slovak Telekom, SmartComp a ďalší.

Taktiež spolupracuje s webovými portálmi, TV spoločnosťami a filmovými štúdiami. Svoj obsah teraz dodáva na Topfun 50 poskytovateľov z radov distribútorov, producentov a filmových štúdií ako sú napríklad Universal Pictures, Warner Bros. Topfun ponúka svoje služby prostredníctvom webu, IPTV sietí a Smart TV.

O GoGen

GoGEN je mladá značka spotrebnej elektroniky, ktorá zaujme predovšetkým svojimi netradične riešenými výrobkami, teraz aj sortimentom SMART výrobkov s internetovým pripojením. Medzi tieto výrobky patrí Gogen SMART TV, LED televízory s možnosťou pripojenia na internet. Dotykové tablety a multimediálny prehrávač SMART BOX s operačným systémom Android umožňujú prepojenie s bežnou televíziou a tak vytvárajú priestor s tzv. otvoreným internetom.

Značka GoGEN už niekoľko rokov poskytuje na všetky svoje TV nadštandardnú záruku po dobu 40 mesiacov. Ako ďalší zaujímavý sortiment GoGen ponúka LED TV, dizajnové biele TV, outdoorové kamery a kolekcie výrobkov pre deti – prenosné prehrávače, vreckové hry, MP3 a ďalšie. Výrobky značky Gogen sú vám k dispozícií za veľmi prijateľné a rozumné ceny. Viac na http://www.gogen.sk.

Pre viac informácií kontaktujte agentúru PR.Konektor    :    

Petra Vašová, petra.vasova@prkonektor.sk, tel.: +421 254 412 192, mob.: +421 911 269 368

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.