V hre Niké s názvom Big Bank si bonus 77 777 eur rozdelí dvojica tipérov! Aké boli ich presné tipy?

BRATISLAVA, 24. mája 2013 (www.tlacovasprava.sk) – Fantastická výhra v hre Prvej slovenskej stávkovej spoločnosti Niké s názvom Big Bank pripadne prvým víťazom. A to ani nie po dvoch mesiacoch od jej štartu. Počas tohto víkendu sa o ňu bilo viacero hráčov, nakoniec si skvelých 77 777 eur rozdelí dvojica tipérov. Patrí im zaslúžene, pretože pri priebehu zápasov asi prežili stavy na pokraji infarktu hneď niekoľkokrát.

Ako prvý sa tešil tipér z piešťanského okresu. Ako prvý trafil výsledok v súboji Augsburgu s Fürthom, v ktorom stanovil konečné skóre na 3:1 v 74. minúte Dong-Won Ji. Prvé nervy prišli v zápase Omonie Nikosia s AEK Larnaka, ktorý domáci vyhrali 3:1 až vďaka úspešnej jedenástke Andre Alvesa z 92. minúty! Tretí výsledok pridala Austria Viedeň v dueli s Wienerom Neustadt – na 3:1 upravil v 85. minúte domáci Kienast. Po tom, čo Salzburg otočil zápas s Innsbruckom a domáci Mané v 79. minúte upravil na “potrebných” 3:1, chýbal tipérovi k úspechu jediný výsledok 3:1.

Veľmi blízko k nemu bol už v súboji Gentu s Leuvenom, no domáci Coulibaly upravil deväť minút pred koncom konečné skóre na 4:1. Všetky nádeje tipujúceho sa tak upriamili na posledný zápas na tikete, na domáce vystúpenie už majstrovského Paríža St. Germain proti Brestu. Po tridsiatich šiestich minútach hry však bolo už 3:0 a zdalo sa, že fantastická výhra zostane nedotknutá. Parížania však záverečné minúty venovali asi viac rozlúčke s Beckhamom, ako futbalu a tak v 81. minúte hosťujúci Benshop upravil na 3:1 a Niké zaznamenalo prvého výhercu Big Banku.

Podobné muky zažíval aj druhý víťaz – tipér z trenčianskeho okresu. V sobotu spolu s hráčom z Piešťan úspešne naštartoval svoju cestu za Big Bankom tipmi na Austriu, Salzburg a Paríž, v nedeľu čakal na druhú trojicu zo svojho tiketu. Krátko pred siedmou hodinou večer mu prvý infarkt pripravil Zenit Petrohrad v súboji s Novgorodom.

Až úspešný zásah Širokova z 91. minúty znamenal štvrtý výsledok 3:1 na tikete. Stretnutie Benfiky s Moreirense malo jasného favorita v podobe domácich, no boli to hostia, ktorí sa ujali vedenia. Cardozo však v 34. minúte vyrovnal a Lima v 80. otočil skóre. Keď už sa zdalo, že stretnutie skončí 2:1, odpískal rozhodca v nadstavenom čase jedenástku a Lima v 93. minúte (!) stanovil konečný stav na 3:1 a v trenčianskom kraji mohla vybuchnúť bigbanková radosť po druhý raz. Nič na nej nezmenil ani výsledok posledného podujatia na tikete, súboj Barcelony s Valladolidom, ktorý skončil “len” 2:1.

A práve na tento duel čakalo hneď niekoľko hráčov, ktorí mali na tikete už štyri úspešné 3:1 zásahy. Barca však ďalší gól nepridala a tipéri tak musia skúsiť šťastie znova. Podobnú smolu mal aj tipér hrajúci na portáli nike.sk, ktorý skvele odštartoval tipmi na Augsburg, Austriu a Salzburg, no výhra Gentu na Leuvenom 4:1 a predovšetkým Zürichu nad Luzernom, v ktorom domáci zvýšili na 4:1 v štvrtej minúte nadstaveného času druhého polčasu, zmarili oslavy, ktoré mohli vypuknúť po poslednom zápase na tikete, v ktorom tipér uhádol výsledok 3:1 v parížskom Parku princov.

Ako vidíte, šance na parádny Big Bank v hodnote 77 777 eur má každý. Stačí si podať tiket s presne šiestimi podujatiami z ponuky pre Big Bank, každé s tipom 1 a vkladom minimálne 2 eurá. Ak uhádnete všetky, získavate bežnú výhru. Ak však naviac minimálne päť podujatí skončí výhrou mužstva uvedeného ako domáce 3:1, získavate navyše extra výhru – BIG BANK.

Tak na čo ešte čakáte?

Peter Bestvina
Niké, spol. s r.o.
peter.bestvina@nike.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.