Vysoké Tatry už majú prvý Dog friendly hotel! Kde vás ubytujú aj s vašim psom? (FOTO)

VYSOKÉ TATRY, 24. mája 2013 (www.tlacovasprava.sk) – O štvornohých miláčikov je počas dovolenky vo Vysokých Tatrách postarané. V Hoteli FIS*** na Štrbskom Plese milujú psích kamarátov a doprajú im aj patričnú pozornosť. Majitelia chlpáčov už nemusia mať starosť a riešiť, čo so psíkom počas ich neprítomnosti. Teraz ho môžu zobrať na dovolenku a  za krásami Tatier.

Vo vysokotatranskom Hoteli FIS*** sa o vášho psíka postarajú štýlovo a ubytujú grátis. Uvítajú ho miskou na vodu a jedlo, dekou, uterákom na labky, či keksíkmi. Poslušné psíky majú v hoteli neobmedzený pohyb.
Vo vysokotatranskom Hoteli FIS*** sa o vášho psíka postarajú štýlovo a ubytujú grátis. Uvítajú ho miskou na vodu a jedlo, dekou, uterákom na labky, či keksíkmi. Poslušné psíky majú v hoteli neobmedzený pohyb.

Vziať si svojho psíka na vytúžený oddych a užívať si s ním kopec zábavy, už nie je problém. Najlepší priateľ človeka – pes je vítaný aj vo vysokotatranskom Hoteli FIS***, kde sa o neho postarajú štýlovo a ubytujú grátis.

Uvítajú ho miskou na vodu a jedlo, dekou, uterákom na labky, či keksíkmi.

Poslušné psíky majú v hoteli neobmedzený pohyb. V Dog friendly kaviarni je pre malých maznáčikov pripravené špeciálne menu.

Prvý tatranský Dog friendly hotel poskytuje aj sprostredkovateľské služby ako sú: vôdzka na požičanie, dobroty pre psy na hotelovej recepcii, venčenie na objednávku, odporúčanie na veterinárne služby, či na kadernícky salón v okolí.

Hotel FIS*** má ideálnu východiskovú polohu na rôzne výlety so psom, či už okolo romantického jazera Štrbské pleso alebo okolo samotného hotela, či k Jazierkam lásky.

O pohybe psov v Tatranskom národnom parku hovorí novelizácia zákona o ochrane prírody a krajiny, ktorá povoľuje pohyb psov v národnom parku aj v najvyššom 4. a 5. stupni ochrany. Podmienkou je mať ho na vôdzke a s nasadeným náhubkom. Pravidlá pohybu psov vo Vysokých Tatrách nájdete na stránke TANAPu.

Fotogaléria:

.

Spoločnosť  Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel Slovakia a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlýn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský akvapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

ZUZANA FABIANOVÁ
PR & Communications
Tatry mountain resorts, a.s.
Demänovská Dolina 72, 031 01 L. Mikuláš
Tel.: +421 911 039 602
E-mail:  fabianova@tmr.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.