Accor spúšťa aplikáciu Away On Business zameranú exkluzívne na cestujúcich manažérov

BRATISLAVA, 3. júna 2013 (www.tlacovasprava.sk) – Accor posilnil svoju digitálnu stratégiu s novou, bezplatnou a inovatívnou aplikáciou pre iPad, ktorá umožňuje obchodným cestujúcim vytvoriť si svoj vlastný interaktívny, na mieru šitý plánovač služobných ciest.

Away On Business WorldEventListings Lesmobilizers
Away On Business od Accor poskytuje široké spektrum nástrojov a rád pri vytváraní programu. Ukážka: Cestovný panel pre čo najväčší zážitok z pobytu.

Away On Business od Accor, umožňuje zarezervovať si pobyt v hoteloch Accor, naplánovať svoj program a využívať široké spektrum ďalších služieb. Spája tiež pracovné povinnosti s oddychom, a to až v 30 svetových metropolách, od New Yorku cez Paríž až po Šanghaj.

Away On Business od Accor oslobodzuje cestujúcich manažérov od viacerých obmedzení, poskytuje široké spektrum nástrojov a rád pri vytváraní ich programu a ponúka množstvo tipov a nápadov na aktivity v meste.

Medzi funkcie aplikácie patrí napríklad miestna predpoveď počasia, nástroj pre spravovanie cestovných výdavkov, zoznam Linkedin kontaktov v okolí, mapa pamiatok a geolokačná služba.

„Naši hostia chcú byť neustále online, doma, v práci i keď cestujú. Na tento rastúci trend odpovedáme zavádzaním inovatívnych riešení všade, kde sa dá. Naša nová aplikácia Away On Business od Accor pre iPad ponúka služby s vysokou pridanou hodnotou pre manažérov na cestách, ktorí sú našou kľúčovou cieľovou klientelou a zároveň chcú byť neprestajne online. Vzťahy s našimi hosťami sa takto posilňujú vďaka inováciám hotelových služieb našich značiek a na web stránkach,“ vysvetľuje Grégoire Champetier, generálny riaditeľ marketingu Accor.

„Potreby cestujúcich sa vyvíjajú. Hranice medzi profesionálnym a osobným životom sa stierajú. To je presne to, čo prináša táto aplikácia. Away On Business od Accor je komplexné riešenie, ktoré robí služobné cesty jednoduchšími,“ hovorí Mathieu Saccharin, riaditeľ pre mobilné telefóny Accor.

Táto aplikácia, prvá svojho druhu v hotelovom sektore, je súčasťou 360° digitálneho ekosystému Accor, ktorý si vybudoval povedomie na internete a v online médiách. Away on Business od Accor je na čele distribučnej stratégie, ktorá sa sústreďuje na webstránku Accorhotels.com, mobilné aplikácie a sociálne siete.

Away on Business od Accor bol vyvinutý v spolupráci s Lesmobilizers, agentúrou skúsenou v tvorbe mobilných aplikácií. Obsah bol poskytnutý WorldEventListings, zaoberajúcim sa informáciami o turizme a rekreáciách.

Výhody Away on Business od Accor

– Ľahká na používanie, intuitívna a bez poplatkov

Plánovacie nástroje:

– Nástroj na rezervovanie v Accor hoteloch
– Tipy na reštaurácie, prehliadky a výlety
– Import termínov a programu na mieste a prispôsobenie sa užívateľovi
– Spravovanie cestovných výdavkov
– Praktické nástroje
– Nastaviteľné upozornenia
– Sedemdňová predpoveď počasia
– Mapy verejnej dopravy
– Tipy pre 30 svetoznámych destinácií služobných ciest

Prítomnosť Accor v digitálnom priestore v číslach

– Webstránka Accorhotels.com:
– 9 miliónov návštevníkov mesačne v roku 2012,
– 14 jazykov, verzie pre 31 krajín
– 10 rezervácií za minútu
– Stránky 14 značiek: 126 miliónov návštev v 2012
– Mobilná aplikácia Accorhotels.com:
– 300 000 stiahnutí v 2012,
– viac než 12 miliónov návštev
– Dostupné pre iPhone, Blackberry, Android
– Spolu 220 000 fanúšikov na všetkých Facebookových stránkach skupiny

Kontakt:
Martina Matejova
Consultant
Cell phone: +421 911 019 992
e-mail: matejova@neuropea.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.