HERRYS ponúka investičné byty River Park Long Stay Apartments – táto investícia vám zarobí dvakrát (FOTO)

BRATISLAVA, 3. júna 2013 (www.tlacovasprava.sk) – Investícia do bytu na prenájom je jednou z možností, ako si finančne prilepšiť a zároveň zhodnotiť svoje peniaze. Spoločnosť HERRYS zaradila do svojej ponuky investičné byty v projekte River Park Long Stay Apartments, ktoré je možné kúpiť už priamo s nájomníkom. Je investícia do luxusného bytu na prenájom dobrý nápad? Odborník zo spoločnosti HERRYS radí, ako postupovať a čomu sa vyhnúť.

Výhody kúpy investičného bytu s nájomníkom

Cena mesačného nájmu v River Park Long Stay Apartments sa pohybuje od 1260 eur, mesačné náklady na energiu vychádzajú do 250 eur.
Cena mesačného nájmu v River Park Long Stay Apartments sa pohybuje od 1260 eur, mesačné náklady na energiu vychádzajú do 250 eur.

V prípade investovania do nájomného bytu ide o hmotný majetok, ktorým majiteľ reálne disponuje, čo sa nedá povedať napríklad o investícii do cenných papierov.

Majiteľ pritom kúpou nájomného bytu zarába dvoma spôsobmi – má zisk z nájomného a súčasne nehnuteľnosť postupne získava na hodnote.

„O luxusné byty bol v roku 2012 v Bratislave veľký záujem, takmer všetky sa vypredali. V prípade River Park Long Stay Apartments na cenu vplýva aj výborná poloha a vysoká úroveň bývania. O ich atraktivite svedčí aj fakt, že sú všetky byty v súčasnosti prenajaté,“ uviedol partner spoločnosti HERRYS, Filip Žoldák.

Špeciálnou výhodou kúpy bytu s nasťahovaným nájomníkom je, že odpadá nutnosť zháňať vhodných obyvateľov. Investícia sa tak začína okamžite vracať. River Park Long Stay Apartments ponúka služby na úrovni päťhviezdičkového hotela, ktoré pomôžu prilákať a udržať potenciálnych nájomníkov.

Investícia do nájomného bytu = automatický zisk?

Napriek dlhodobo vysokému dopytu po bývaní v novostavbách nemusí každý projekt zaznamenať úspech. Kúpe bytu na prenájom by mal predchádzať intenzívny prieskum trhu o vývoji cien nehnuteľností a charaktere dopytu. Je tiež potrebné  získať čo najviac informácií o samotnej nehnuteľnosti a jej okolí, aby sa majiteľ časom nestretol s nepríjemnými prekvapeniami. Kúpa investičného bytu môže byť preto časovo náročná a investícia sa aj tak nemusí vydariť.

Pre zníženie rizika sa preto odporúča spolupracovať s profesionálmi. „Naša spoločnosť sa okrem predaja nehnuteľností dlhodobo špecializuje na prieskumy a analýzu bratislavského realitného trhu. Vypracovávame kvartálne a celoročné analýzy vývoja trhu s rezidenčnými nehnuteľnosťami. Zároveň pre každý projekt, ktorý predávame, vypracujeme samostatnú analýzu jeho perspektívy do budúcnosti. Napríklad ponukou v River Park Long Stay Apartments sa HERRYS prispôsobuje dopytu na trhu, kde dlhodobo vedú dvojizbové byty. Pri kúpe nájomného bytu majiteľ nezíska len byt, ale aj garanciu, že ide o vopred premyslenú investíciu,“ dodáva Filip Žoldák.

Fotogaléria:

.

O spoločnosti HERRYS s.r.o.

Spoločnosť HERRYS poskytuje služby v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností na bývanie. Jej cieľom a hlavnou motiváciou je spokojný klient. Bola založená s cieľom poskytovať profesionálne služby uľahčujúce rozhodovanie klientov hľadajúcich nové bývanie. Medzi jej hlavné činnosti patrí prieskum trhu novostavieb v Bratislave a poradenská činnosť. V roku 2012 získala spoločnosť HERRYS prestížne ocenenie CIJ Awards v kategórii Best Local Real Estate Agency.

O projekte River Park Long Stay Apartments

River Park Long Stay Apartments pozostáva z 32 dvojizbových plne zariadených apartmánov nachádzajúcich sa v bloku 4 budovy River Park 2. Rozloha obytného priestoru sa pohybuje od 56 do 82 m2. Každý z apartmánov má vlastnú terasu. Cena mesačného nájmu sa pohybuje od 1260 eur, mesačné náklady na energiu vychádzajú do 250 eur. Developer J&T Real Estate ponúka tiež možnosť zakúpenia parkovacieho státia. Apartmány sú v predaji od 162 700 eur, pričom bežná cena holobytu v komplexe sa začína na sume 216 000 eur.

Apartmán je vybavený nábytkom na mieru, spotrebičmi a elektronikou. Je tak pripravený k okamžitému používaniu. Nájomcovia apartmánov môžu využívať služby Kempinski Hotel River Park *****, napríklad služby asistenta hotela po dobu jedného roka, získavajú tiež automaticky ročné členstvo v ZION SPA na 11. poschodí hotela.

Výhodou je aj samotná lokalita, v ktorej sa apartmány nachádzajú. Výborná dopravná napojenosť, blízkosť centra Bratislavy a možnosť aktívneho odpočinku – to je len časť výhod, ktoré prináša bývanie na nábreží Dunaja.

Informácie o projekte River Park Long Stay Apartments a možnostiach kúpy.

Kontakt pre médiá:
Mgr. Lenka Krnáčová
Account Manager
Kharisma, s. r. o.
Tel.: +421 948 710 720
E-mail: lenka.krnacova@kharisma.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.