Herbalife je novým sponzorom Cristiana Ronalda, zmluvu v hodnote miliónov dolárov podpísali na 5 rokov (FOTO)

BRATISLAVA, 6. júna 2013 (tlacovasprava.sk) –  Svetová spoločnosť z oblasti výživy Herbalife (NYSE:HLF) oznámila, že sa stane oficiálnym sponzorom výživy futbalistu Cristiana Ronalda.

Portugalský hráč, ktorého klubom je španielsky Real Madrid, je považovaný za jedného z najlepších futbalistov na svete a svetovú športovú ikonu.

Herbalife bude s Ronaldom spolupracovať na vytvorení a optimalizácii jeho osobného nutričného programu.
Herbalife bude s Ronaldom spolupracovať na vytvorení a optimalizácii jeho osobného nutričného programu.

Herbalife bude s Ronaldom spolupracovať na vytvorení a optimalizácii jeho osobného nutričného programu a poskytne mu široké spektrum športových výživových produktov.

Päťročná zmluva s Ronaldom, v hodnote niekoľko miliónov dolárov, obsahuje celosvetové práva na publicitu a rôzne spoločné propagačné aktivity. Je v nej tiež zahrnutá príležitosť na spoluprácu Herbalife a Ronalda na vývoji nového radu výživových produktov pre športovcov.

Som presvedčený, že správna výživa je pre mňa dôležitá, na ihrisku, tak aj mimo neho. Teším sa na spoluprácu so spoločnosťou Herbalife, ktorá zdieľa moje nadšenie a do oblasti športovej výživy prináša množstvo skúseností a znalostí,” hovorí Ronaldo.

“Cristiano Ronaldo je jeden z najväčších futbalistov sveta a človek, ktorý jednoznačne zdieľa našu filozofiu, že správna výživa je základom zdravia, aktívneho života a kľúčovou výhodou vo vysoko konkurenčnom svete profesionálneho športu. Sme nadšení možnosťami, ktoré tento vzťah poskytuje spoločnosti Herbalife a nezávislým distribútorom,” povedal Michael O. Johnson, predseda a CEO spoločnosti Herbalife.

Zmluva je súčasťou širšej sponzorskej iniciatívy spoločnosti Herbalife, ktorá je zameraná na propagáciu zdravého a aktívneho životného štýlu. Ronaldo sa pripojí k vyše sto iným športovcom a futbalovým klubom z celého sveta, ako LA Galaxy z USA,  FC Pumas z Mexika, brazílskemu tímu Botafogo, Spartaku Moskva a národným tímom Belgicka a Venezuely.

O Herbalife Ltd.:

Herbalife Ltd. (NYSE:HLF) je globálna nutričná spoločnosť, ktorá predáva produkty zamerané na kontrolu hmotnosti, výživu a osobnú starostlivosť, s cieľom podporiť zdravý životný štýl. Produkty spoločnosti Herbalife sa predávajú vo vyše 80 krajinách cez sieť nezávislých distribútorov. Spoločnosť podporuje aj nadáciu Herbalife Family Foundation a jej program Casa Herbalife, ktorý má za cieľ poskytovať dobrú výživu deťom. V prípade záujmu o finančné informácie o spoločnosti Herbalife kliknite prosím na Investor Relations.

Pre ďalšie informácie prosím kontaktujte:
Jana Riečanská
Grayling Slovakia
Palisády 36, 811 06 Bratislava
Tel.: +421 2 5920 1410
E-mail: jana.riecanska@grayling.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.