BA City Beats bude po povodni definitívne na Tyršovom nábreží – pozrite si fotografie z miesta činu (FOTO)

BRATISLAVA, 10. júna 2013 (tlacovasprava.sk) – Organizátori prvého ročníka hudobného festivalu BA City Beats sa dnes definitívne rozhodli, že podujatie sa 20. a 21. júna uskutoční na  Tyršovom nábreží v Bratislave. Vrásky na čele im robil rozvodnený Dunaj, ktorý areál minulý týždeň zaplavil, no voda cez víkend opadla. Mohli tak odštartovať čistiace práce, aby bolo Tyršovo nábrežie o 10 dní na akciu stopercentne pripravené.

Na nábreží štartujú čistiace práce, aby bolo Tyršovo nábrežie o 10 dní na akciu stopercentne pripravené.
Na nábreží štartujú čistiace práce, aby bolo Tyršovo nábrežie o 10 dní na akciu stopercentne pripravené.

“Ešte vo štvrtok sme si mysleli, že festival nebude možné usporiadať pri Dunaji, a preto sme začali intenzívne premýšľať nad vhodnými alternatívami.

Som ale rád, že voda opadla a vonku panuje slnečné počasie, ktoré nám umožní držať sa nášho pôvodného plánu a zostať na Tyršovom nábreží,” uviedol zakladateľ multižánrového podujatia Jozef “Jopo” Poláček zo spoločnosti Kuul Fabrik.

Dodal, že nič sa nemení ani na pláne mať v areáli dva veľkokapacitné stany. Prípadný dážď teda návštevníci nepocítia. Afterpárty bude počas oboch festivalových dní hostiť klub LOFT! na Továrenskej ulici.

Nový mestský festival BA City Beats prinesie začiatkom leta do Bratislavy mená ako Wyclef Jean, Rudimental, Katy B, Aloe Blacc, Hadouken! alebo Everything Everything.

Na prvej edícii podujatia sa ukážu aj Stereo MCs (DJ set), The Orb, The Boxettes, Danko Jones, Terry Poison, Parachute Youth a Richard Dorfmeister & Rupert Huber present Tosca.

Pozrite si pozvánku Wyclefa Jeana:

Na svoje si prídu aj milovníci džezu a latina, a to na vystúpeniach kubánskej speváčky a flautistky Glendy López a slovenského bubeníka Martina Valihoru s newyorskou speváčkou Vivian Sessoms.

Z domácej scény sa na BA City Beats predstavia Polemic, Jana Kirschner, Tomáš Sloboda a Sounds Like This, L Plus, Junior a Vec s kapelou Zlokot.

Fotogaléria:

.

Permanentky na podujatie sa naďalej predávajú v sieti Ticketportal za 39 eur, jednodňový lístok stojí 29 eur. Na mieste bude stáť lístok na dva dni i jednodňová vstupenka o 10 eur viac. Harmonogram festivalu je už dostupný na oficiálnej stránke. Prvé koncerty odštartujú o 16:00, hudba na Tyršovom nábreží doznie o polnoci. Následne sa dianie presunie do LOFT!u, kde sa bude hrať až do 04:00 ráno.

Program festivalu BA City Beats a predaj vstupeniek tu.

Viac aj tu:

http://www.facebook.com/BACityBeats
https://www.facebook.com/events/226722074133756/

Dalšie informácie o festivale tu: Wyclef Jean známy zo skupiny Fugees vystúpi 21. júna 2013 v Bratislave na festivale BA City Beats (FOTO)

.

Ján Papač
BA City Beats / LOFT!
+421 907 143 895
janko@kuulfabrik.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.