Prichádza k nám balíkomat easyPack 24/7, inovácia v doručovaní zásielok. Zaplatenie dobierky sprostredkuje SLSP (FOTO)

BRATISLAVA, 11. júna 2013 (tlacovasprava.sk) – Už aj Slováci môžu využívať nový spôsob doručovania zásielok prostredníctvom balíkomatov. Za prebratie zásielok na dobierku je možné pohodlne zaplatiť vďaka Slovenskej sporiteľni. Najväčšia banka na Slovensku je exkluzívnym bankovým partnerom spoločnosti Postal Terminals, ktorá na Slovensku prevádzkuje sieť balíkomatov easyPack 24/7.

Do balíkomatov môžu byť uložené aj zásielky na dobierku. Uhradiť ich  je možné platobnou kartou na samoobslužnom platobnom termináli Slovenskej sporiteľne.
Do balíkomatov môžu byť uložené aj zásielky na dobierku. Uhradiť ich je možné platobnou kartou na samoobslužnom platobnom termináli Slovenskej sporiteľne.

Balíkomaty sú samoobslužné zariadenia na doručovanie balíkových zásielok. Tie čakajú na adresáta v špeciálnych schránkach, ktoré sú dostupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Do balíkomatových schránok môžu byť uložené aj zásielky na dobierku, za ktoré je treba pri prevzatí zaplatiť.

Uhradiť ich  je možné platobnou kartou na samoobslužnom platobnom termináli Slovenskej sporiteľne, ktorý akceptuje všetky bežné platobné karty s logom spoločností VISA alebo MasterCard.

Nechať si doručiť zásielku do balíkomatu je výhodné napríklad pri nákupe cez internet. Tovar sa oplatí poslať do balíkomatu v lokalite, ktorá adresátovi najviac vyhovuje a zaplatiť za neho až pri jeho prevzatí. Takýto spôsob platenia je bezpečný, jednoduchý, rýchly a podobá sa obsluhe bankomatu. Služba je  dostupná 24 hodín denne,“ vysvetľuje Erik Brinkáč, vedúci oddelenia platobných terminálov a bankomatov Slovenskej sporiteľne.

Balíkomatové schránky sa nachádzajú v blízkosti prevádzok veľkých potravinových reťazcov, takže ľudia môžu vybaviť niekoľko vecí naraz. Zásielku je možné  si vyzdvihnúť vtedy, keď to vyhovuje jej adresátovi, navyše bez čakania na pošte alebo na kuriéra. Prevzatie zásielky aj so zaplatením netrvá ani minútu,“ dodáva Dalibor Málek so spoločnosti Postal Terminals.

Balíkomaty easyPack 24/7 sú umiestnené vo vonkajších priestoroch s dobrou možnosťou parkovania napríklad pri prevádzkach potravinových reťazcov alebo pri nákupných centrách (napr. Kaufland, Lidl, Tesco, Cubicon, OD Prior a iných) v 28 okresných mestách Slovenska.

Viac informácií a presný zoznam lokalít balíkomatov easyPack 24/7.

Slovenská sporiteľňa je s 2,5 miliónom klientov najväčšou komerčnou bankou na Slovensku. Jediným akcionárom Slovenskej sporiteľne je rakúska Erste Group Bank. Slovenská sporiteľňa má dlhodobo vedúce postavenie v oblasti celkových aktív, úverov pre obyvateľstvo, vkladov klientov, v počte obchodných miest a bankomatov. Komplexné bankové služby poskytuje v 297 obchodných miestach a 17  firemných centrách na celom Slovensku.

Štefan Frimmer
Slovenská sporiteľňa, a. s.
oddelenie komunikácie
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava
tel. 02/48 62 43 54, fax 02/48 62 70 97
e-mail: frimmer.stefan@slsp.sk
press@slsp.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.