Trápi vás nadmerné potenie? Zákrok za zhruba 1000 eur vyrieši tento problém navždy! (FOTO)

BRATISLAVA, 12. júna 2013 (tlacovasprava.sk) – Cítite sa aj vy v spoločnosti trápne a nepríjemne kvôli nadmernému poteniu v podpazuší?  Ide o častý problém, ktorý je nielen nepríjemný, ale môže mať aj vážny dopad na váš život a súkromie. Často sa totiž stáva, že u osôb, u ktorých prevláda tento problém dochádza k nevytváraniu sociálneho kontaktu s ostatnými ľuďmi. Viete však, že tohto strašiaka sa dokážete raz a navždy zbaviť?

Prístroj Slim Lipo a metóda odstraňovania potenia v podpazuší patria medzi svetové novinky. Ide o jednoduchý, krátky a nebolestivý zákrok, ktorý sa vykonáva ambulantne.
Prístroj Slim Lipo a metóda odstraňovania potenia v podpazuší patria medzi svetové novinky. Ide o jednoduchý, krátky a nebolestivý zákrok, ktorý sa vykonáva ambulantne.

Potenie je normálne. Pomáha udržiavať stabilnú telesnú teplotu v horúcom počasí, pri horúčke alebo pri cvičení. Čo však robiť v prípade, ak trpíte hyperhydrózou, teda nadmerným počasím?

Na dlaniach a chodidlách sa to dá ešte zniesť, jednoznačne najnepríjemnejšie je však pre vás a vaše okolie nadmerné potenie v podpazuší. A je úplne jedno, či je vonku 30 ale -20 stupňov.

Existujú rôzne prípravky, špeciálne antiperspiranty, sú však ľudia, ktorým nepomôže ani to. Preto sa touto témou začali zaoberať lekári špecializujúci sa na estetickú a plastickú medicínu.

Potenie v podpazuší začali odstraňovať aplikáciou botulotoxínu jednotlivými vpichmi do kože, či operačne endoskopicky ovplyvnením vedenia nervových vzruchov vedúcich k nadmernému poteniu v oblasti podpazušia. Tieto metódy vyriešili problém však len dočasne a preto bolo len otázkou času, kedy sa objaví nová, účinnejšia forma liečby tohto nepríjemného problému. Podarilo sa to vďaka použitiu revolučnej novinky Slim Lipo.

„Tento prístroj patrí medzi svetové novinky, hlavne metóda odstraňovania potenia v podpazuší. Je to pomerne jednoduchý, krátky a nebolestivý zákrok, ktorý sa vykonáva ambulantne, bez nutnosti narkózy.  Klienta nijako neobmedzuje v pracovných aktivitách. Výsledok je trvalý a čo je dôležité – nedochádza k tzv. kompenzačnému efektu v zmysle výrazného zvýšenia potenia v iných lokalitách ako sú ruky, chodidlá, chrbát, ako to býva po spomínanej endoskopickej operácii,“ hovorí MUDr. Zdenko Zamboj z Centra plastickej chirurgie a laserovej medicíny Belleza v Trnave, ktorý ako prvý v Česko – Slovensku začal vykonávať túto operáciu.

Ak ste sa pre tento zákrok rozhodli, stáť vás bude približne 1000 €.

Fotogaléria:

.

Efekt je trvalý, ale nie je možné ho použiť na rukách či nohách. Nie je však odstránenie potenia, ktoré je pre naše telo dôležité, nebezpečné? „Obmedzenie potenia na takejto malej ploche tela nemá nijaké negatívne následky na zdravie človeka,“ dodáva doktor Zamboj.

Viac o tejto téme aj tu: Prístroj Slim Lipo na liposukciu, odstránenie druhej brady či potenia v podpazuší už aj na Slovensku (FOTO)

.

Tomáš Mácha
Account Manager
M +421 948 215 212
T +421 2 5441 2192
PR.Konektor
Mudroňova 27, 811 01 Bratislava
http://www.prkonektor.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.