Avon pochod má novú trasu, povedie cez historické centrum Bratislavy (FOTO)

BRATISLAVA, 13. júna 2013 (tlacovasprava.sk) – Slovensko sa už po piatykrát zapojí do celosvetovej iniciatívy boja proti rakovine prsníka. Dejiskom jubilejného ročníka AVON POCHODU bude Bratislava, ktorá sa v sobotu 15. júna 2013 opäť zahalí do ružovej farby. AVON POCHODU sa zúčastnia známe tváre projektu AVON proti rakovine prsníka a svetoznáma topmodelka Daniela Peštová.

Program AVON Pochodu s registráciou účastníkov začína o 13.00 hod. na námestí pri Eurovea v Bratislave a potrvá do 15.00 hod., kedy sa AVON Pochod slávnostne odštartuje. Nová trasa pochodu povedie historickým centrom Bratislavy a končí sa opäť na námestí pri Eurovea.

AVON Pochod proti rakovine prsníka 2013
Tričko proti rakovine prsníka 2013 pánske (veľkosť: M/L, XL, cena: 14,99 €) a dámske (Veľkosť: univerzálna, cena: 14,99 €)

Na zúčastnených čaká bohatý sprievodný program na štarte aj v cieli AVON Pochodu a vystúpenie Celeste Buckingham, Peter Lipa Band, IMT Smile, Starmania, The Cellmates a ďalších.

V rámci programu sa účastníci môžu tešiť na stretnutie so známymi osobnosťami slovenského spoločenského života, ktoré sú tvárami projektu AVON proti rakovine prsníka – Adou Strakovou, Norou Beňačkovou, Alenou Heribanovou, Beátou Dubasovou, Henrietou Mičkovicovou, Hanou Rapantovou, Karin Habšudovou, Janou Kirschner, Petrou Polnišovou, Zlaticou Puškárovou, Kvetou Horváthovou, Martinom Pyco Rauschom, Marošom Kramárom a Braňom Bruno Ciberejom a šeciálnym hosťom, svetoznámou topmodelkou Danielou Peštovou.

Charitatívne podujatie AVON POCHOD proti rakovine prsníka symbolizuje vyjadrenie podpory a spolupatričnosti ženám bojujúcim s rakovinou prsníka. Jeho cieľom je tiež získavanie finančných prostriedkov, ktorých výťažok putuje na aktivity zamerané na boj proti tomuto zákernému ochoreniu.

Dámske a pánske „Tričko proti rakovine prsníka 2013“ je vstupenkou na AVON POCHOD 2013, kúpou ktorého prispievate na projekty zamerané na boj proti rakovine prsníka. Tričko si môžete zakúpiť v deň akcie priamo na mieste podujatia od 13.00 hod. a jeho cena je 14,99 €. Dámske Tričko proti rakovine prsníka 2013 aj pre tento ročník AVON Pochodu exkluzívne navrhla známa česká módna návrhárka Taťána Kovaříková.

Viac informácií o AVON POCHODE proti rakovine prsníka sa dozviete na http://www.zdraveprsia.sk, internetovej stránke spoločnosti AVON venovanej problematike rakoviny prsníka.

Viac informácií vám poskytne:

AVON Cosmetics, Nikola Franková, 0911 107 951, e-mail: nikola.frankova@avon.com
Neopublic Porter Novelli, Kateryna Matušková,  0903 267 223, e-mail: katkam@neo.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.