V ponuke Erste Private Banking je už siedma tranža zlatého certifikátu

BRATISLAVA, 13. júna 2013 (tlacovasprava.sk) – Erste Private Banking ponúka svojim klientom už siedmu tranžu zlatého certifikátu, ktorej predaj sa začne 12. júna 2013. Zlatý certifikát zaznamenal v minulom roku veľký úspech, celkovo doň klienti investovali až 23 miliónov eur.

Investícia do zlata je jednou zo zaujímavých možností ako rozložiť riziko pri investovaní. Alternatívou nákupu fyzického investičného zlata je investícia do cenného papiera – zlatého certifikátu. „Ten je vhodný ako doplnok investičného portfólia klientov, ktorí očakávajú, že cena zlata porastie a tak získajú zaujímavý výnos,“ povedala Michaela Kaňová, riaditeľka Erste Private Banking na Slovensku.

Erste Private Banking ponúka zlatý certifikát klientom privátneho bankovníctva. Od roku 2012 ponúkol svojim klientom celkovo 6 tranží zlatých certifikátov, predaj ďalších emisií plánuje aj v ďalších mesiacoch roku 2013. Klienti sa môžu o aktuálnej ponuke ako aj ďalších parametroch tohto produktu informovať u svojho  privátneho bankára.

Erste Private Banking na Slovensku je súčasťou silnej medzinárodnej skupiny Erste. Služby poskytuje klientom, ktorí majú záujem o dlhodobé zhodnotenie svojich finančných prostriedkov a ich majetok určený na investovanie dosiahol minimálne 200 tisíc eur.

Pri poskytovaní tejto individuálnej finančnej služby sa využíva know-how skupiny Erste v oblasti globálnych trhov ako aj investičných a rozhodovacích modelov. Dôraz sa kladie na spokojnosť klienta, diskrétnosť a kvalitu obsluhy, ktorá uspokojí aj náročné požiadavky na správu jeho majetku. Objem spravovaných aktív Erste Private Banking na Slovensku v roku 2012 narástol viac ako o štvrtinu.

Slovenská sporiteľňa je s 2,5 miliónom klientov najväčšou komerčnou bankou na Slovensku. Jediným akcionárom Slovenskej sporiteľne je rakúska Erste Group Bank. Slovenská sporiteľňa má dlhodobo vedúce postavenie v oblasti celkových aktív, úverov pre obyvateľstvo, vkladov klientov, v počte obchodných miest a bankomatov. Komplexné bankové služby poskytuje v 297 obchodných miestach a 17  firemných centrách na celom Slovensku.

Štefan Frimmer
Slovenská sporiteľňa, a. s., oddelenie komunikácie
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava
tel. 02/48 62 43 54, fax 02/48 62 70 97, e-mail: frimmer.stefan@slsp.sk
press@slsp.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.