Otestujte Nestville whisky ako Jožo Ráž – výrobca hľadá 100 dobrovoľníkov!

HNIEZDNE, 17. júna 2013 (tlacovasprava.sk) – Nová whisky vzbudila záujem Slovákov, jej výrobca teraz prichádza s výzvou pre dobrovoľných testovačov. Ako prvý ochutnával Nestville whisky legendárny líder skupiny Elán Jožo Ráž. Jeho hodnotenie vzbudilo medzi milovníkmi whisky vášnivú diskusiu, mnohí by sa sami chceli presvedčiť o chuti tohto slovenského produktu.

Ako teda vyznelo hodnotenie z úst autora mnohých rockových hitov?

Po krátkom uvažovaní a prevaľovaní úvodných dúškov na jazyku Jožo Ráž povedal: “Dobrá.” Následne požiadal o 24 hodín na komplexnejšie posúdenie, pretože dobrú whisky podľa neho poznáte aj vďaka tomu, či ste na druhý deň po vypití fľaše „v pohode“.

V obšírnejšom hodnotení neskôr napísal: “Slovenská Nestville whisky je príjemná, ľahká a spôsobuje dobrú náladu. Preto ju odporúčam na vyskúšanie. K svetovému úspechu jej nechýba veľa, stačí tak 300 až 400 rokov výroby.”

Fotogaléria:

.

Výrobca Nestville Distillery sa nechce uspokojiť s jediným názorom a vyhlasuje dobrovoľnícku akciu 100+1 testovačov Nestville whisky.

Okrem Joža Ráža teda dostane možnosť zamestnať svoje  chuťové poháriky a posúdiť prvú slovenskú whisky ďalších 100 degustátorov. Každý získa zdarma vzorku nápoja a desiati vybraní aj exkluzívnu prehliadku výrobných priestorov Nestville Distillery s odborným výkladom o produkcii whisky.

Ako sa do testovania prihlásiť?

Stačí mať viac ako 18 rokov a pridať do špeciálne vytvorenej skupiny na Facebooku zdôvodnenie, prečo práve vy nesmiete chýbať v elitnej zostave. Zdôvodnenie môže mať podobu textu, ale aj fotografie či videa – tvorivosti sa medze nekladú! O výber finalistov sa postará odborná porota aj samotní členovia skupiny svojimi hlasmi. Pre viac informácií o výzve navštívte stránku 100+1 testovač Nestville whisky na Facebooku.

Viac aj tu: Jožo Ráž testoval Nestville whisky! A výrobcovi spadla sánka… (FOTO)

.

Kontakt:
Mária Adamová
Mediálny zástupca
0907 349 079
adamova@mwpromotion.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.