Water Battle Tatralandia: Sexi Poľka Siwiec nezmestila poprsie do plaviek, Krtko má hviezdu na chodníku slávy (FOTO)

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, 18. júna 2013 (tlacovasprava.sk) – Vnučka výtvarníka Zdeňka Milera Karolína, ktorá  je dedičkou práv na animovanú postavičku Krtka, odhalila hviezdu na Chodníku slávy v akvaparku Tatralandia.

Uplynulú sobotu 15. júna 2013 to v akvaparku žilo nielen celebritnými hosťami na každom kroku, ale aj poriadnou zábavou a dobrodružstvom s hviezdami z Poľska, Českej republiky a Slovenska.

Vnučka výtvarníka Zdeňka Milera Karolína, ktorá  je dedičkou práv na animovanú postavičku Krtka, odhalila hviezdu na Chodníku slávy v akvaparku Tatralandia.
Vnučka výtvarníka Zdeňka Milera Karolína, ktorá je dedičkou práv na animovanú postavičku Krtka, odhalila hviezdu na Chodníku slávy v akvaparku Tatralandia.

V netradičných disciplínach – Water Battle 2013 si spolu zasúťažili sexi modelka Natalia Siwiec, herec a bývalý kick-boxer Przemysław Saleta, fitneska Ewa Chodakowska, playmate Vlaďka Erbová, spevák Sámer Issa a moderátorka Michaela Ochotská. Slovensko reprezentovali herec Ján Alžbetkin, moderátorka Adriana Kmotríková a bývalý futbalový reprezentant Dušan Tittel.

Liptovský akvapark bol v sobotu dejiskom, kde sa stretlo najviac celebrít na meter štvorcový. Druhý ročník Water Battle 2013 priniesol víťazstvo slovenskému tímu.

Známe tváre sa zapájali do súťaží a užívali si poriadny adrenalín nielen na toboganoch, ale aj pri ustrážení si vlastných dielov plaviek.

Svoje o tom vie poľská Miss EURO 2012 Natalia Siwiec (30), ktorá pobláznila dokonalými krivkami a zaujímavým strihom plaviek nejedno mužské oko v akvaparku Tatralandia.

Vo víťaznom slovenskom tíme úspešne bodoval mladý slovenský herec Ján Alžbetkin (23), ktorý po mnohých mediálnych škandáloch sekal na Liptove dobrotu.Alkoholu dal počas víkendu stopku.

Pravidelným návštevníkom stánku s farebnými miešanými drinkami bol naopak český spevák Sámer Issa (28), ktorý sa od Goral Vodky nechcel len tak ľahko „odtrhnúť“. Na dobré sa dlho čaká. S tým zrejme počítala vnučka výtvarníka Zdeňka Millera, 23-ročná Karolína, ktorá prišla odhaliť hviezdu animovanej postavičky Krtka na Chodník slávy do Tatralandie s polhodinovým meškaním. To, kto alebo čo ju omeškalo, novinárom ani fanúšikom neprezradila.

Dedička známeho českého ilustrátora pre deti so širokým úsmevom poďakovala za poctu a prijala prekvapenie v podobe narodeninovej torty. Hviezda kresleného Krtka je v poradí 18. odhalenou hviezdou na Chodníku slávy.

Fotogaléria:

.

Akvapark Tatralandia v srdci Liptova ponúka svojim návštevníkom počas leta 28 toboganov, 14 bazénov, saunový svetgaranciu leta aj v nepriaznivom počasí. Vďaka krytej hale Tropical Paradise si dovolenkári užívajú karibskú klímu so slanými morskými bazénmi, či bazénmi s čírou vodou.

Spoločnosť  Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlyn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

ZUZANA FABIANOVÁ
PR & Communications
Tatry mountain resorts, a.s.
Demänovská Dolina 72, 031 01 L. Mikuláš
Tel.: +421 911 039 602
E-mail:  fabianova@tmr.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.