V projekte Nový Martin vyrastie ďalších 27 bytov v radových rodinných domoch (FOTO)

MARTIN, 21. júna 2013 (tlacovasprava.sk) – Akciová spoločnosť NOVÝ MARTIN plánuje ešte v tomto roku výstavbu ďalších 27 bytov v radových rodinných domoch v rámci výstavby sektoru „C“ v martinskej mestskej časti Pod Stráňami v zóne Nový Martin.

Byty s rozlohou od 33 do 111 metrov štvorcových plánuje NOVÝ MARTIN predávať na dolnej cenovej hranici, „nového bývania“ v Martine.
Byty s rozlohou od 33 do 111 metrov štvorcových plánuje NOVÝ MARTIN predávať na dolnej cenovej hranici, „nového bývania“ v Martine.

„Byty, ktoré sme ponúkli Martinčanom sa predávajú veľmi dobre. Predaných je už 80 percent z nich, a preto sme sa rozhodli v rámci nášho platného stavebného povolenia postaviť ďalšie,“ hovorí Ján Huňor, predseda predstavenstva NOVÝ MARTIN a.s.

Byty s rozlohou od 33 do 111 metrov štvorcových plánuje NOVÝ MARTIN predávať na dolnej cenovej hranici, „nového bývania“ v Martine. Developer plánuje túto etapu výstavby ukončiť kolaudáciou nových domov na jeseň 2014.

„Okrem bytov v radových rodinných domoch v sektoroch, na ktoré máme dnes platné stavebné povolenie, už zvyšné územie ponechávame len na výstavbu „klasickú“ individuálnu výstavbu,“ dodáva Huňor. „Na pozemky, ktoré predávame v našej zóne, máme už aj právoplatné územné rozhodnutia.“

Kontakt pre médiá:
Ľudovít Tóth,event2all
toth@event2all.sk
+421 907 982 221

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.