ŠKODA partnerom Petra Velitsa, na Tour de France ide s automatom ŠKODA Superb Combi 2,0 TDI s výkonom 125 kW (FOTO)

BRATISLAVA, 27. júna 2013 (tlacovasprava.sk) – ŠKODA AUTO Slovensko je už štvrtý rok hrdým partnerom jedného z najlepších slovenských cyklistov, Petra Velitsa.

Pokračovanie úspešného partnerstva dnes spečatili zástupcovia spoločnosti u predajcu ŠKODA v showroome IMPA, tesne pred odchodom Petra Velitsa na preteky Tour de France. Tam si Peter prevzal aj kľúče od nového modelu  ŠKODA Superb Combi. Značka ŠKODA zároveň tento rok oslávi jubilejné desiate výročie oficiálneho partnerstva na tomto legendárnom športovom podujatí.

ŠKODA AUTO Slovensko podporuje jedného z najúspešnejších cyklistov v histórii Slovenska, Petra Velitsa, na prestížnych pretekoch Tour de France.
ŠKODA AUTO Slovensko podporuje jedného z najúspešnejších cyklistov v histórii Slovenska, Petra Velitsa, na prestížnych pretekoch Tour de France.

„Na slávnu Tour de France nastúpim tento rok už po piaty raz. Verím, že sa mi tento rok podarí prekonať svoj osobný rekord z roku 2011, a to aj vďaka tak silnému partnerovi, akým je značka ŠKODA,“ uviedol Peter Velits.

ŠKODA AUTO Slovensko podporuje jedného z najúspešnejších cyklistov v histórii Slovenska, Petra Velitsa, na prestížnych pretekoch Tour de France, ako aj na ďalších podujatiach, už štvrtý rok. Peter bude hájiť farby značky ŠKODA nielen na tričku, ale aj za volantom nedávno predstaveného modelu ŠKODA Superb Combi 2,0 TDI s výkonom 125 kW, 6-stupňovou automatickou prevodovkou a pohonom 4×4. Fanúšikovia ho budú stretávať na cestách v novom Superbe Combi striebornej metalickej farby.

Peter bude hájiť farby značky ŠKODA nielen na tričku, ale aj za volantom nedávno predstaveného modelu ŠKODA Superb Combi 2,0 TDI s výkonom 125 kW, 6-stupňovou automatickou prevodovkou a pohonom 4x4.
Peter bude hájiť farby značky ŠKODA nielen na tričku, ale aj za volantom nedávno predstaveného modelu ŠKODA Superb Combi 2,0 TDI s výkonom 125 kW, 6-stupňovou automatickou prevodovkou a pohonom 4×4.

Peter Velits je prvým slovenským cyklistom v histórii, ktorý sa v celkovej klasifikácii podujatia Grand Tours postavil na stupeň víťazov, keď na španielskych pretekoch Vuelta obsadil konečné druhé miesto. Úspešný cyklista v roku 2011 prišiel počas pretekov Tour de France do cieľa na celkovom 19. mieste a minulý rok obsadil prvé miesto v pretekoch Tour of Oman 2012.

Značka ŠKODA a jej flotila vozidiel sa tento rok postaví na štart najslávnejších cyklistických pretekov sveta Tour de France už jubilejný desiaty raz. Cyklistika je spoločne s ľadovým hokejom hlavným pilierom stratégie sponzoringu spoločnosti ŠKODA.

Okrem Tour de France sa angažuje aj v pretekoch Giro d’Italia a Vuelta či ako partner UCI v rámci majstrovstiev sveta v cestnej cyklistike alebo na Slovensku ako hlavný partner najvýznamnejších cyklistických pretekov Okolo Slovenska.

S cieľom priblížiť cyklistiku masám nadšencov a potenciálnych zákazníkov podporuje automobilka rôzne typy pretekov a akcií pre širokú verejnosť, ako napríklad Kolo pre život v Českej republike či Velothon Berlín v Nemecku.

Pre ďalšie informácie, prosím, kontaktujte:
Roman Rajtár, PR manager, ŠKODA AUTO SLOVENSKO s.r.o.
Roman.rajtar@skoda-auto.sk; +421 904 701 339

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.