ŠKODA Cyklovíkend s Petrom Velitsom k štartu Tour de France – to je darčeková cyklofľaša, nastavenie bicyklov aj test Škoda Superb

BRATISLAVA, 28. júna 2013 (tlacovasprava.sk) – ŠKODA AUTO Slovensko pri príležitosti štartu jubilejného stého ročníka cyklistických pretekov Tour de France pozýva na ŠKODA Cyklovíkend s Petrom Velitsom. Značka ŠKODA je hrdým partnerom Tour de France už desať rokov.

Od 28.6. do 29.6. navštívte vybraného autorizovaného predajcu ŠKODA na bicykli a získajte darčekovú cyklofľašu. Kým sa profesionáli postarajú o kvalitný servis vášho bicykla, vy môžete vyskúšať nový model ŠKODA Superb alebo niektorí z ostatných modelov značky ŠKODA.

„Pre fanúšikov cyklistiky prinášame atmosféru Tour de France a zároveň podporujeme cyklistiku na Slovensku. Napríklad aj našim ŠKODA Cyklovíkendom. Zatiaľ čo sa profesionáli postarajú o bicykle účastníkov, pripravili sme pre nich testovacie jazdy s novým, modernizovaným modelom ŠKODA Superb. Jeho prvým vlastníkom na Slovensku sa stal Peter Velits, ktorého hrdým partnerom je ŠKODA už štyri roky,“ uviedol Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

ŠKODA Cyklovíkend s Petrom Velitsom k štartu Tour de France
ŠKODA Cyklovíkend s Petrom Velitsom k štartu Tour de France

Každý návštevník ŠKODA Cyklovíkendu navyše dostane skvelý darček – značkovú cyklofľašu a bezpečnostný reflexný pásik. Súčasne bude možné zapojiť sa do súťaže o hodnotné ceny na Facebook stránka ŠKODA AUTO Slovensko. Na výhercov čakajú atraktívne cyklo ceny, ako napríklad originálny cyklistický dres podpísaný Petrom Velitsom. Súťaž vyhodnotia po ukončení tohtoročnej Tour de France.

Participujúci predajcovia budú k dispozícii v piatok, 28. júna do 18:00 hod. a v sobotu, 29. júna do 14:00 hod. Zoznam autorizovaných predajcov značky ŠKODA, u ktorých môžete Cyklovíkend zažiť.

Spolu s ľadovým hokejom sa cyklistika významným spôsobom podieľa na zvyšovaní povedomia o značke a produktoch ŠKODA. Len počas tohtoročných pretekov  Tour de France poskytne rozsiahlu flotilu až 250 vozidiel značky ŠKODA. Tie slúžia organizátorom ako oficiálne automobily Tour.

Pre ďalšie informácie, prosím, kontaktujte:
Roman Rajtár, PR manager, ŠKODA AUTO SLOVENSKO s.r.o.
Roman.rajtar@skoda-auto.sk; +421 904 701 339

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.