Na Bažant Pohode zaplatíte aj bezkontaktnou kartou, k dispozícii limitovaná edícia kariet SLSP (FOTO)

BRATISLAVA, 4. júla 2013 (tlacovasprava.sk) – Finančnú pohodu návštevníkom najväčšieho letného festivalu na Slovensku už štvrtý rok poskytuje najväčšia banka na Slovensku. Slovenská sporiteľňa je hlavným partnerom Bažant Pohody a aj tento rok prinesie nové služby a rôznorodé atrakcie pre baviacich sa ľudí všetkých vekových kategórií.

Tento rok to bude napríklad možnosť po prvý krát v histórii festivalu zaplatiť aj bezkontaktne priamo v jeho areáli platobnou kartou. Tradičnou súčasťou festivalu bude hudobná SPACE ARÉNA Slovenskej sporiteľne.

Slovenská sporiteľňa tento rok pripravila pre svojich klientov aj limitovanú sériu Bažant Pohoda platobných kariet.
Slovenská sporiteľňa tento rok pripravila pre svojich klientov aj limitovanú sériu Bažant Pohoda platobných kariet.

Banka nainštaluje v nápojových centrách na festivale 50 bezkontaktných platobných terminálov, kde sa bude dať na platenie využiť platobná karta.

Banka tento rok pripravila pre svojich klientov aj limitovanú sériu Bažant Pohoda platobných kariet, z troch dizajnov si môžu už teraz vybrať ten svoj. Ani tento rok nebudú chýbať dva bankomaty, ktoré zabezpečia prísun hotovosti.

Okrem toho čaká „pohoďákov“ priamo na letisku v Trenčíne ďalšie prekvapenie v podobe netradičného múzea legendárnych predmetov z histórie Rock and Rollu nazvané „Musicalium“. V tomto múzeu budú môcť záujemcovia na vlastné oči vidieť napríklad zápalky, ktorými Jimy Hendrix podpálil gitaru, ohorok cigarety Keitha Richardsa či ružový bičík Eltona Johna.

K tejto atrakcii bude prebiehať aj súťaž na Facebooku a to prostredníctvom aplikácie na fanúšikovskej stránke Slovenskej sporiteľne. Už na tohtoročnej Bažant Pohode budú môcť návštevníci múzea „Musicalium“ vyhrať lístky na tú budúcoročnú.

Slovenská sporiteľňa je zároveň partnerom projektu Slovenské tance, ktorého svetovú premiéru na úvod festivalu vo štvrtok uvedie dirigent Peter Breiner. Deväťdesiatminútovú symfonickú skladbu na motívy slovenských ľudových piesní si budú môcť fanúšikovia naživo pozrieť aj na fanúšikovskej stránke Slovenskej sporiteľne na Facebooku.

Už tradične bude mať Slovenská sporiteľňa na Bažant Pohode svoju arénu, tento rok vynovenú a hlavne väčšiu, s mimoriadne zaujímavým hudobným programom. Okrem toho sa budú môcť účastníci festivalu  vyviesť do výšky 20 metrov a z teplovzdušného balónu si pozrieť festival z vtáčej perspektívy. Na fanúšikovskej stránke Slovenskej sporiteľne na Facebooku zároveň môže ešte 100 fanúšikov banky vyhrať lístok na tohtoročnú Bažant Pohodu.

Slovenská sporiteľňa je s 2,5 miliónom klientov najväčšou komerčnou bankou na Slovensku. Jediným akcionárom Slovenskej sporiteľne je rakúska Erste Group Bank. Slovenská sporiteľňa má dlhodobo vedúce postavenie v oblasti celkových aktív, úverov pre obyvateľstvo, vkladov klientov, v počte obchodných miest a bankomatov. Komplexné bankové služby poskytuje v 291 obchodných miestach a 18 firemných centrách na celom Slovensku.

Slovenská sporiteľňa, a. s., oddelenie komunikácie
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava
Štefan Frimmer, tel. 02/48 62 43 54, fax 02/48 62 70 97, e-mail: frimmer.stefan@slsp.sk
press@slsp.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.