Tanečný festival BeeFree v Trenčíne už 26. júla, dídžeji sa môžu prihlásiť do 7. júla

BRATISLAVA, 4. júla 2013 (tlacovasprava.sk) – Festival BeeFree, ktorý je najväčšou tanečnou akciou na Slovensku, sa bude konať 26. a 27. júla 2013 na letisku v Trenčíne. Registrácia dídžejov ale končí už o pár dní.

Dídžeji zo Slovenska, ktorí majú záujem hrať na tomto festivale, sa môžu na akciu prihlásiť už len do nedele 7. júla. Po tomto termíne už organizátori nebudú akceptovať žiadne žiadosti.

Registračný formulár je dostupný na oficiálnej stránke festivalu http://www.beefree.sk. Okrem iného v ňom záujemcovia musia uviesť link na promomix s dĺžkou maximálne 30 minút, nahratý na soundcloud.com alebo mixcloud.com.

Organizátori vyberú napokon viac ako 100 dídžejov, pričom na samotnom festivale sa predvedú aj niekoľkí dídžeji zo zahraničia. Ich mená organizátori zverejnia neskôr. Zoznam vybraných slovenských dídžejov bude známy okolo 15. júla 2013.

Na 15. ročník tradičného podujatia sa registrovalo už viac ako 320 dídžejov. Najväčší záujem je zatiaľ o house, ku ktorému sa hlási približne tretina všetkých registrovaných. Na festivale bude celkovo päť stageov. Tie budú znova rozdelené podľa žánrov drum and bass, house, trance, techno a techhouse. Hudobná produkcia bude trvať nepretržite 36 hodín, hrať sa začne v piatok 26. júla o 18:00 a hudba doznie v nedeľu 28. júla o 06:00 ráno.

Dejiskom jubilejného ročníka jedinečného podujatia bude spomenuté letisko Trenčín, kam sa akcia sťahuje z Piešťan. Podstatnou informáciou je, že BeeFree bude opäť zadarmo. Festival tak bude prístupný pre všetkých, ktorí sa majú chuť zabávať bez toho, aby za to museli platiť. Návštevníci budú mať k dispozícii aj voľne prístupné wi-fi, a to v celom areáli. Zabezpečí ho mediálny partner Pokec. Platiť sa bude len za parkovanie, ktoré bude stáť 10 eur.

Viac info na: www.beefree.sk

Ján Papač
BeeFree Festival
+421 907 143 895
janko@kuulfabrik.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.