SWAN rebranduje multimediálne služby pre rezidenčných zákazníkov, predstavil aj nový web

BRATISLAVA, 9. júla 2013 (tlacovasprava.sk) – Telekomunikačný operátor SWAN premenoval svoju produktovú líniu služieb (vysokorýchlostný internet, digitálna televízia a IP telefón) MAX multimedia na SWAN MULTIMEDIA.

Súčasne predstavil nový web, ktorý zlučuje a vylepšuje doterajšie stránky http://www.max.sk a http://www.swan.sk. Zmeny súvisia s nárastom predaja multimediálnych služieb a snahou o posilnenie značky SWAN na trhu.

Pre každý región iná ponuka

SWAN MULTIMEDIA
SWAN MULTIMEDIA

SWAN je jeden z mála operátorov na Slovensku, ktorý poskytuje digitálnu televíziu – IPTV.

Službu prevádzkuje na vlastnej optickej sieti a okrem desiatok programov v štandardnom rozlíšení má v ponuke aj množstvo TV kanálov vysielajúcich v HD. Súčasťou služby sú aj funkcie ako nahrávanie, TV archív, time-shift, či aplikácia pre smartfóny. Oproti konkurencii tak ponúka zaujímavú alternatívu.

Spoločnosť si v posledných rokoch výrazne upevnila pozíciu na trhu a zaradila sa tak medzi najvýznamnejších slovenských operátorov. Marketingová manažérka spoločnosti SWAN Zuzana Hánová pripisuje tieto úspechy tomu, že prispôsobujú ponuku služieb jednotlivým regiónom.

„Keďže zákazníci v každej oblasti majú iné priority, snažíme sa každému mestu s dostupnosťou našich služieb, ušiť ponuku na mieru,“ vysvetľuje. „Našim cieľom je, aby si zákazníci vedeli prirodzene spojiť tieto služby so značkou SWAN.“

Transformer tvárou  kampane

Cieľom prebiehajúcej kampane je zvýšiť povedomie o značke SWAN. Vďaka zjednoteniu názvu služby s názvom operátora by mala byť pre verejnosť lepšie rozpoznateľná. Spoločnosť chce zvýšiť aj návštevnosť svojej webstránky, počet objednávok uzatvorených cez internet, a tým aj predajnosť svojich služieb.

Nová webová stránka odráža moderné trendy a dizajnové stvárnenie. Zákazníkom prináša ľahšiu orientáciu v produktovom portfóliu s možnosťou okamžitého porovnania cien. Obsahuje aj samostatnú sekciu pre B2B segment.

Ponuka je primárne cielená na rodiny s deťmi, ktoré majú pozitívny vzťah k postavám zo sveta sci-fi filmov a komiksov, a zároveň prejavujú záujem o internet, hlasové služby a televíziu jednotlivo alebo v rôznych kombináciách a rozsahu.

Preto sa tvárou kampane stal SWANFORMER, ktorý našiel svoj predobraz v transformeroch, čiže meniacich sa robotických hrdinoch. Jeho postava tak symbolizuje nielen moderné technológie, ale aj schopnosť prispôsobovať ponuku individuálnym požiadavkám zákazníkov.

Kontakt
Zuzana Hánová, marketingová manažérka
+421 2 35 000 679, zuzana.hanova@swan.sk
http://www.swan.sk

Telekomunikačný operátor SWAN, a.s., je rýchlo sa rozvíjajúci slovenský poskytovateľ elektronických služieb. Technologické možnosti, portfólio služieb a rýchly rozvoj spoločnosti, radia SWAN medzi inovátorov a lídrov na slovenskom trhu. So svojimi 30 000 zákazníkmi je SWAN tretím najväčším poskytovateľom internetu.

Službu SWAN MULTIMEDIA prevádzkuje od 1. 12. 2007. V súčasnosti ponúka optický internet až do rýchlosti 100 Mbit/s, digitálnu televíziu s viac ako 100 kanálmi a telefónnu linku v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Pezinku, Malackách, Seredi, Novej Dubnici, Dubnici nad Váhom, Púchove, Komárne, Dunajskej Strede, Trenčianskych Tepliciach a Košiciach. Portfólio služieb je dostatočne široké, aby vyhovelo rôznym typom zákazníkov, jednotlivcom aj rodinám, bez ohľadu na vek a priority ako rýchlosť internetu, cena, či počet programov.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.