BILLA otvorila v Eurovea Bratislava svoju najväčšiu predajňu, jej plocha je 2 267 m² (FOTO)

BRATISLAVA, 12. júla 2013 (tlacovasprava.sk) – Najvyššiu kvalitu, čerstvosť a široký rad produktov, ale aj najväčší a najmodernejší obchod za dostupné ceny, ponúka od 10. júla 2013 BILLA Eurovea.

Moderný antracitový look, navrhnutý v Rakúsku, umožní zákazníkom sústrediť sa na výber tovaru.
Moderný antracitový look, navrhnutý v Rakúsku, umožní zákazníkom sústrediť sa na výber tovaru.

BILLA v bratislavskej Eurovei sa zmenila na výstavnú vlajkovú loď tohto reťazca.

Na ploche 2 267 m², oproti minulosti väčšej o 272%, ponúka tú najširšiu možnú ponuku pre bratislavského náročného zákazníka.

„Z našej prítomnosti v Eurovei mám veľkú radosť. Vytvorili sme tu krásnu predajňu s veľkorysým priestorom, v ktorej môžeme príťažlivou formou prezentovať ešte viac našich čerstvých produktov,“ hovorí Jaroslaw Szczypka, CEO BILLA Slovensko a BILLA Česká republika.

Najpohodlnejšie nakupovanie

Zákazníci vo vynovenom a rozšírenom obchode nájdu viac ako 8 000 produktov. Veľkorysé nákupné pasáže a priestor medzi pokladňami ponúkajú slobodu pohybu a pocit priestoru. Nákupné regály boli optimalizované na základe najnovších výskumov úžitkovej architektúry.

Moderný antracitový look, navrhnutý v Rakúsku, umožní zákazníkom sústrediť sa na výber tovaru. BILLA v Eurovei je vôbec prvou slovenskou predajňou reťazca s veľkým chladeným ostrovom so sortimentom vlastných polotovarov umiestneným v prvej nákupnej uličke. Novinkou sú aj drevené stoly v oddelení Ovocie/Zelenina.

O príjemnú atmosféru a zábavu prvých nakupujúcich sa počas otvorenia postaral Andrej Bičan, ktorý so svojim tímom naladil návštevníkov na blížiacu sa dovolenkovú sezónu.

Fotogaléria:

REWE International AG je lídrom na rakúskom trhu v oblasti predaja potravinového a drogistického tovaru a jedným z najväčších zamestnávateľov v Rakúsku. Vo viac ako 3600 predajniach v Európe zamestnáva 76 000 zamestnancov. V roku 2012 sa jej obrat zvýšil na 12,75 miliárd EUR.

Firma je súčasťou nemeckej skupiny REWE Group, ktorá patrí k najvýznamnejším európskym maloobchodným skupinám a predajcom rodinných dovoleniek. S obratom 49,7 miliárd EUR v 13 európskych krajinách zamestnáva 327 600 zamestnancov v 15 700 predajniach.

REWE International AG, so sídlom v rakúskom Wiener Neudorfe, prevádzkuje značky BILLA, Merkúr, Penny, BIPA, ADEG, ako aj viacero vlastných produktových značiek. S firmami ITS BILLA Reisen, JAHN REISEN, MERKUR Ihr Urlaub a Penny PACK‘N’GO operuje aj na trhu rodinných dovoleniek. V segmente supermarketov má predajne v Taliansku a siedmych krajinách strednej a východnej Európy – v Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Rumunsku, Rusku, na Slovensku a na Ukrajine.

BILLA Slovensko pôsobí ako súčasť REWE International AG od roku 1993. Je lídrom v segmente supermarketov na Slovensku. V súčasnosti ich prevádzkuje 122 a zamestnáva takmer 4 000 pracovníkov. V supermarketoch priemernej rozlohy 900 m² BILLA ponúka široký sortiment značiek, vrátane vlastných aj diskontných. Dominantnými medzi vlastnými značkami sú organické produkty Naše bio a cenovo výhodný Clever. Rovnako dôležitý je v ponuke podiel čerstvých produktov v oblasti lahôdok, pečiva, ovocia, zeleniny a mliečnych výrobkov. 65% potravinového sortimentu v predajniach BILLA pochádza od slovenských dodávateľov.

Kontakt pre médiá:

Ľudovít Tóth, event2all
Tel: 0907 982 2221, E-Mail: toth@event2all.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.