V reštaurácii MERCADO dostanete vodu z vodovodu k jedlu zadarmo, podnik predstavil aj letné menu

BRATISLAVA, 22. júla 2013 (tlacovasprava.sk) – Najnovší prírastok skupiny MEDUSA Group, reštaurácia Mercado, ktorá svojim zákazníkom v bratislavskej Eurovei ponúka najmä zdravé jedlá s veľkým výberom aj pre celiatikov a vegetariánov, predstavila tri novinky v prospech svojich stravníkov.

Okrem vnútornej reštaurácie sa nefajčiarskou zónou stane 1. septembra aj pavilón. K objednanému hlavnému jedlu bude tiež obsluha,  na skúšku, podávať na požiadanie aj pohár vody z vodovodu.

V reštaurácii MERCADO dostanete vodu z vodovodu zadarmo
V reštaurácii MERCADO dostanete vodu z vodovodu zadarmo

Obmedzenie fajčenia je najmä v prospech rodičov, ktorí k nám chodia so svojimi ratolesťami a chcú si vychutnať čerstvý vzduch a výhľad na nábreží,“ hovorí majiteľ skupiny Peter Štecko.

„Dostatok fajčiarskych kapacít vo vedľajšej Primi nám takýto krok  to umožňuje. Zvedaví sme aj na výsledky nášho pokusu s vodovodnou vodou. Sledovať budeme najmä zmenu času stráveného pri stole,“ dodáva.

Mercado tiež zákazníkom predstavilo svoje sezónne letné menu, v ktorom fajnšmekri nájdu medzi predjedlami aj kalerábové carpaccio s manchego syrom,  karamelizovanými orechmi, rukolou a pomarančovým olejom (6,99 €) alebo hráškovú panna cottu s marinovaným lososom a ražným chlebom 200 g (8,99 €).

Ponuka hlavných jedál obsahuje aj cuketové stracci so sušenými paradajkami, šalotkou, cherry paradajkami a parmezánom (8,99 €), či grilované tigrie krevety s jemnou chili omáčkou a kakaovou polentou (14,99 €) a grilovaný flank steak so šalátom z čiernej ryže, s baby špenátom, bazalkou, kozím syrom, višňami, orechami a cherry dressingom (19,99 €). Sladkou letnou bodkou môže byť limetkový cheesecake s jahodovým tatarákom a bazalkovým cukrom (4,49 €).

MEDUSA GROUP bola založená v roku 2003 otvorením reštaurácie MEDUSA v historickom centre Bratislavy. Medusa bola vôbec prvým večerným podnikom a cocktail barom v Bratislave s vystúpeniami DJ-ov a v krátkom čase sa stala legendou nočného života. V tom istom roku (2003) bol vytvorený koncept samoobslužných reštaurácií PRESTO spolu so sieťou reštaurácií Al dente. Dnes prevádzkuje skupina viac ako dvadsať vlastných gastrozariadení, v ktorých pracuje vyše 600 zamestnancov. MEDUSA Group je najväčšou gastronomickou skupinou pôsobiacou na slovenskom trhu. Jej jediným vlastníkom je Peter Štecko.

Viac o tejto téme aj tu: Reštaurácia Mercado v Bratislave: Hostí láka do podniku 11-metrová zelená stena

.

Kontakt pre médiá:
Ľudovít Tóth, event2all
0907 982 221, toth@event2all.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.