Premiéra The Wolverine v znamení 5: Celeste Buckingham, Roman Luknár a Thomas Puskailer vystrčili pazúry! (FOTO)

BRATISLAVA, 25. júla 2013 (tlacovasprava.sk) – Do slovenských kín vstupuje dlho očakávaná premiéra nového filmu The Wolverine s Hughom Jackmanom v hlavnej úlohe, ktorý je pokračovaním série X-Men filmov.

O filme: Keď je najzraniteľnejší, je najnebezpečnejší!

Wolverine (Hugh Jackman), hrdina zo ságy o mutantoch X-Men, sa vo svojom novom dobrodružstve pozrie do súčasného Japonska, aby tam otestoval svoju nesmrteľnosť na ostrí samurajských mečov. Prvýkrát v živote sa cíti zraniteľný, ocitá sa na samej hrane svojich fyzických a psychických možností.

Na premiére sa objavili aj Thomas Puskailer, Martin Harich, Peter Marcin, Andrej Bičan či Lenka Šóšová.
Na premiére sa objavili aj Thomas Puskailer, Martin Harich, Peter Marcin, Andrej Bičan či Lenka Šóšová.

„Tento príbeh zavedie Wolverina do sveta, ktorý sa diametrálne líši od prostredia ktoréhokoľvek z predchádzajúcich filmov série o X-menoch,“ hovorí Hugh Jackman, ktorý je tiež jedným z producentov filmu.

„Líši sa vizuálne, aj svojim tónom. Vo filme je veľa súbojov, ale hlavná bitka prebieha v Loganovom vnútri: musí sa rozhodnúť, či byť monštrom alebo sa stať človekom.“

Logan, známejší pod menom Wolverine, už zďaleka nebojuje len so smrtiacimi zbraňami nepriateľov, ale aj s vlastnou smrteľnosťou.

Z týchto vnútorných a vonkajších bojov sa potom vracia omnoho silnejší a nebezpečnejší, ako kedykoľvek predtým.

Partnerstvo s exkluzívnymi 5-kami

V súvislosti s pokračovaním príbehu o Wolverinovi sa objavila na slovenskom trhu limitovaná edícia žuvačiek 5 – The Wolverine, ktorá vznikla na základe spolupráce spoločnosti Wrigley s  distribútorom filmu.
Žuvačky 5 The Wolverine stimulujú všetkých 5 zmyslov. Wolverine, hlavný hrdina filmu získal vďaka tajomného kovu adamantiu mimoriadnu silu.

Symbolom sily sú aj  nezvyčajné adamantiové pazúry Wolverina na obale žuvačiek tejto limitovanej edície, ktorá je špeciálne šitá na mieru tohto akčného hrdinu a mohli ju ochutnať aj návštevníci premiéry.

Hviezdy na slávnostnej predpremiére

Čaru Wolverina neodolal ani populárny Roman Luknár, ktorý patrí k fanúšikom akčných filmov. Roman Luknár si rovnako ako Celeste Buckingaham vyskúšali aj adamatiové pazúry, ktoré sú Wolverinovými hlavnými zbraňami. Na predpremiére si zajatie Wolverinom vyskúšala aj Eva Sakalová, ktorá patrí medzi obdivovateľky šarmatného Hugha Jackmena. Okrem už spomenutých hviezd sa predpremiéry, ktorú uviedol Sajfa z Fun rádia objavili Thomas Puskailer, Martin Harich, Peter Marcin, Andrej Bičan či Lenka Šóšová.

O značke 5

Žuvačky 5 vyrába spoločnosť Wrigley od roku 2007, kedy boli uvedené v USA. Následne bola značka predstavená na kanadskom, ruskom, európskom a austrálskom trhu. Pre žuvačky 5 je typická dlhotrvajúca chuť, ktorá stimuluje všetkých päť ľudských zmyslov a prináša intenzívny zážitok. Značka je známa aj vďaka svojmu špecifickému dizajnu a netradičnému plátkovému baleniu.

Fotogaléria:

.

O spoločnosti Wrigley

Wrigley patrí medzi najväčšie spoločnosti v oblasti  výroby a predaja žuvačiek vo svete. Wrigley má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách  a svoje svetoznáme značky distribuuje vo viac ako 180 krajinách.  Jej značky Wrigley’s Spearmint, Juicy Fruit a Altoids majú viac ako storočnú tradíciu. Medzi ďalšie obľúbené značky patrí napr. Doublemint, Big Red, Winterfresh, Starburst, Hubba Bubba, Orbit, Airwaves a ďalšie.Spoločnosť Wrigley pôsobí ako dcérska firma spoločnosti Mars Incorporated.

Kontakt a bližšie informácie:

Petra Luptáková,
AMI Communications
petra.luptakova@amic.sk
tel.0905 897 905

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.