Festival Divokej Vody 3. a 4. augusta: Viac než športová atmosféra pri Dunaji!

BRATISLAVA, 29. júla 2013 (tlacovasprava.sk) – Nezáleží na tom, či ste z dovolenky práve prišli alebo sa na ňu ešte len chystáte, odporúčame Vám zaostriť na výnimočnú víkendovú udalosť. Či už preferujete akčný alebo relaxačný spôsob oddychu, určite si prídete na svoje. Pozvaní sú naozaj všetci – milovníci vody, slnka, adrenalínoví nadšenci, športovci aj Vaše šantivé deti.

Festival Divokej Vody je víkendovým spojením športového sústredenia, hudby a intenzívnej zábavy, súčasne však s veľkou dávkou pohodovej atmosféry.
Festival Divokej Vody je víkendovým spojením športového sústredenia, hudby a intenzívnej zábavy, súčasne však s veľkou dávkou pohodovej atmosféry.

Areál Divoká Voda prichádza už po druhýkrát s jedinečným festivalovým projektom. Počas víkendu 3. a 4. augusta sa po minuloročnom úspechu koná v poradí druhý ročník Festivalu Divokej Vody.
Festival Divokej vody je víkendovým spojením športového sústredenia, hudby a intenzívnej zábavy, súčasne však s veľkou dávkou pohodovej atmosféry. Jedná sa o prvý športový festival na Slovensku, ktorý pre  návštevníkov poskytuje možnosť aktívneho zapojenia a zoznámenia sa s novými a netradičnými športmi, na druhej strane si môžu návštevníci vybrať pasívnejšiu formu zábavy a relaxu, avšak pozor, stále s možnosťou aktívnej účasti.

Keďže areál ponúka svojim návštevníkom aj možnosť prenocovania formou kempingu, je tu vysoká pravdepodobnosť, že naozaj stihnete zážitky všetkých druhov.

Čo všetko si môžete vyskúšať, vidieť, počuť a zažiť?

VIDIEŤ:
Majstrovstvá SR v beachvolejbale a Národnú beachvolejbalovú ligu
Exhibíciu v river surfingu
Exhibíciu vo freestyle kajakovaní
BMX exhibícia na U-rampe

ZAŽIŤ:
Rafting, hydrospeed, kajak, vodný skúter, wakeboarding, vodnú trampolínu, offroadovú jazdu na štvorkolke, Súťaž v amatérskom raftingu, Fun slalom na kajaku, Miss mokré tričko, súťaže pre deti i dospelých o atraktívne ceny

VYSKÚŠAŤ:
Surfovanie na umelej vlne pod dohľadom trénerov, pádlovanie postojačky na tichej vode (SUP), nočný turnaj v beachvolejbale, behanie vo vodnej guli tzv. aquazorbingu, výjazd na dunajské rameno na motorovej loďke

POČUŤ:
Novinky zo sveta letných športov, letné hudobné hity v prevedení DJ-ov, hudobné zoskupenia – Baška a Elvi, Atraktívne kamašle, Universal Swing Brothers

Navyše, vstup do areálu Festivalu Divokej vody je voľný! Všetky aktivity si môžu návštevníci vyskúšať za symbolické ceny.

Podujatie sa koná s podporou mesta Bratislava a Bratislava Tourist Board a tiež patrí k programu Kultúrneho leta Bratislava.

Fotogaléria:

PR servis:
Advantage, spol. s r.o.
Michalská 12, 811 01 Bratislava
Tel.: 02/ 5443 0478
E-mail: office@advantage.sk

Festival Divokej vody 3. a 4. augusta

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.