Karel Gott v Grand Hotel Kempinski v Tatrách: Pozrite sa, ako Božský Kája očaril smotánku! (FOTO)

POPRAD, BRATISLAVA, 29. júla 2013 (tlacovasprava.sk) – Populárny český spevák Karel Gott včera vystúpil v komornej atmosfére v Grand Hoteli Kempinski High Tatras. Pri príležitosti jeho 74. narodenín mu bol zároveň venovaný symbolický kľúč od hotela.

Legenda českej populárnej hudby, Karel Gott, sa predstavila v sobotu večer hosťom v luxusnej sále Grand restaurant. Jeho vystúpenie ocenili aj prítomní hostia, ktorí ho odmenili niekoľkominútovým standing ovation. Počas poldruhahodinového koncertu odzneli jeho najväčšie hity ako Oči sněhem zaváté, Cesta rájem, C’est la vie, La Danza, Stokrát chválim čas či Pretty Woman.

Karel Gott Grand Hotel Kempinski High Tatras
Karel Gott dostal od manažérky hotela Kathrin Noll kyticu kvetov a pri príležitosti jeho nedávnych narodenín aj tortu v tvare kľúča.

Pieseň Mám rozprávkový dom dokonca odspieval v slovenčine a nezabudol aj na najmladších poslucháčov, ktorým zaspieval známu skladbu Včielka Maja. Spoločne s Gottom zahrali hudobníci Pavel Větrovec, Ladislav Malina a František Raba.

Po koncerte dostal Karel Gott od manažérky hotela Kathrin Noll kyticu kvetov a pri príležitosti jeho nedávnych narodenín aj tortu v tvare kľúča, ktorý má symbolizovať, že v Grand Hoteli Kempinski je vždy vítaný. O spevákovi je známe, že mu učaroval kraj Vysokých Tatier a do tohto prostredia sa rád vracia. „Sme hrdí na to, že sme v Grand Hoteli Kempinski mohli privítať významnú osobnosť, ktorou maestro Karel Gott určite je. Dúfame, že v budúcnosti ho budeme môcť opäť prizvať ako nielen ako hudobného umelca, ale aj ako vzácneho hosťa nášho hotela,“ povedala manažérka hotela Kathrin Noll.

Spevák sa venoval hosťom aj po skončení koncertu na VIP recepcii. Svojich priaznivcov neodmietol ani počas dňa, kedy ho ľudia mohli stretnúť aj v okolí Štrbského plesa, kde sa išiel maestro poprechádzať a ochotne sa s nimi nechal vyfotografovať.

Karel Gott pôsobí na hudobnej scéne už viac ako päťdesiat rokov. Počas svojej kariéry získal mnohé hudobné ocenenia, medzi ktoré patrí až 37 hudobných slávikov. Je jediným interpretom v Českej republike aj na Slovensku, ktorému sa podarilo udržať si po dlhé roky obľubu a významné postavenie nielen u nás, ale i v štátoch strednej a východnej Európy. Okrem hudobných platní má na svojom konte aj účinkovanie v trinástich filmoch.

Viac aj tu: K prehrávačom Hyundai v starodávnom dizajne teraz aj exkluzívna platňa hitov Karla Gotta

.

Hotely Grand Hotel Kempinski High Tatras a Kempinski Hotel River Park patria do portfólia spoločnosti Best Hotel Properties a.s. Okrem týchto hotelov má spoločnosť v portfóliu aj hotel Crowne Plaza v Bratislave, moskovské hotely Kadashevskaya a Baltschug Kempinski a taktiež reštauráciu Buddha – Bar v Prahe. Akcie spoločnosti Best Hotel Properties a.s., sú kótované na Burze cenných papierov v Bratislave.

Fotogaléria:

.

Kontakt:
Lucia Maková
PR manažér
makova@mediacentral.sk
M: +421 918 115 817,
T: +421 252 635 665,
MEDIA CENTRAL, s.r.o.,
Grösslingova 45, 811 09 Bratislava
http://www.mediacentral.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.