Tomi Kid Kovács a MUFUZA prilákali na boxerský maratón v Tatralandii tisícky zvedavcov! (FOTO)

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, 29. júla 2013 (tlacovasprava.sk) – Posledný júlový víkend sa v najväčšom slovenskom akvaparku stretli známe osobnosti s majstrom sveta v profesionálnom boxe. Svetový šampión Tomi „Kid“ Kovács ukázal na Liptove nielen základy boxu, vtipnú šou s Mužstvom futbalových zázrakov (MUFUZA), ale aj charizmu a srdečnosť. V ringu s Tomim si to rozdali silní chlapi, moderátori, športovci, nežné ženy, ale aj deti z detského domova v Liptovskom Hrádku. Tropické horúčavy aj športové výkony počas dvoch dní prilákali do Tatralandie viac ako 15-tisíc návštevníkov.

Ani tropické 30 stupňové teplo neodradilo ľudí od toho, aby prišli povzbudiť svojou účasťou 24-hodinový boxersky maratón. Projekt „Slovensko do rukavíc“ sa po Galante, Banskej Bystrici a Humennom presunul pod Tatry a k vode.

Projekt „Slovensko do rukavíc“ sa po Galante, Banskej Bystrici a Humennom presunul pod Tatry a k vode.
Projekt „Slovensko do rukavíc“ sa po Galante, Banskej Bystrici a Humennom presunul pod Tatry a k vode.

V dvoch minútových kolách si s 36-ročným pästiarom vyskúšali box: kulturista Luboš Maliňák, moderátor Rasťo Sokol, dabingový herec Igor Krempaský, Ivo Hlaváček, Stano Gális, Ivan Maljar a publikum bavil moderátor Marcel Forgáč. Sobotné popoludnie prinieslo množstvo športových zážitkov s klubom KO Club Galanta. Nedeľa patrila futbalistom z FK Tatran, ktorí si zápas s majstrom sveta v boxe patrične užívali.

Prvý letný prázdninový mesiac zaznamenal rastúcu percentuálnu návštevnosť akvaparku  a to až o 11% oproti rovnakému obdobiu minulého roka. „V Tatralandii sa vždy niečo deje. Pre našich návštevníkov pripravujeme počas leta príťažlivý program, ktorý zaujíma všetky vekové kategórie. Už tretí rok po sebe pod vedením TMR sa nám to úspešne darí,“ dodal s úsmevom brand manager Michal Beňo.

Leto v Tatralandii je najmä o vode a zábave, ktorú si návštevníci môžu vyskúšať na takmer dvoch kilometroch šmýkacích dráh, deti poteší bungee trampolína, nafukovacie hrady, Safari vláčik alebo novinka Gold Splah vo Fun parku. Dospelí si leňošenie na ležadlách môžu vymeniť za aktívny pohyb na pieskovom ihrisku pri plážovom volejbale alebo za aquagym v termálnych bazénoch s animátormi.

Nový Tropical Paradise priniesol kúsok prímorského sveta aj do akvaparku, kde si klienti môžu vyskúšať masážne trysky alebo sa oddávať relaxačným skrášľovacím kúram, či saunovaniu vo vitálnom svete.
3. – 4. augusta 2013 bude v Tatralandii Beach volleyball tour. Už 17. – 18. augusta 2013 sa akvapark ponorí do dobrodružnej histórie Dlhé dni Keltov. Záver prázdnin vyvrcholí oslavou leta na Summer beach party v Tatralandii.

Fotogaléria:

.

Spoločnosť  Tatry mountain resorts, a.s. je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý sám alebo prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež spoluprevádzkuje stredisko Štrbské Pleso a od zimnej sezóny 2012/2013 si prenajíma v spolupráci so spoločnosťou SMMR, a.s. aj horské stredisko Špindlerov Mlyn v ČR. TMR je zároveň vlastníkom Tatralandie. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, relax v špeciálnej tropickej hale s morskou vodou, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2012 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 144 mil. €, tieto investície prispievajú k zvýšeniu štandardu a návštevnosti Tatier. Akcie TMR sú od roku 2012 obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.

ZUZANA FABIANOVÁ
PR & Communications
Tatry mountain resorts, a.s.
Demänovská Dolina 72, 031 01 L. Mikuláš
Tel.: +421 911 039 602
E-mail:  fabianova@tmr.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.