Milujete retro? K prehrávačom Hyundai v starodávnom dizajne teraz aj exkluzívna platňa hitov Karla Gotta (FOTO)

BRATISLAVA, 30. júla 2013 (tlacovasprava.sk) – Retro trend stále pretrváva. Dnes sa dokonca teší aj veľkej obľube na chalupách a chatách, do ktorých vnáša príchuť nostalgie a kúzelných dávnych čias. Táto vlna zasiahla aj elektroniku. Tajomstvo hudobných prehrávačov Hyundai spočíva v ich starodávnom prevedení, vnútri ktorého je ukrytá tá najmodernejšia technológia. Modely umožňujú počúvanie gramofónových platní, pustíte si na nich aj CD, audiokazety a prehráte súbory z flash diskov.

Vďaka svojmu elegantnému drevenému dizajnu predstavujú retro prehrávače Hyundai originálny doplnok ako na chalupu, tak aj do moderných interiérov.
Vďaka svojmu elegantnému drevenému dizajnu predstavujú retro prehrávače Hyundai originálny doplnok ako na chalupu, tak aj do moderných interiérov.

Prostredníctvom technológie RIP si navyše môžete vaše obľúbené skladby uložiť vo formáte MP3. A tak vaše staré nahrávky uchováte aj pre budúce generácie. Rádio vo všetkých modeloch je samozrejmosťou. Vďaka svojmu elegantnému drevenému dizajnu predstavujú retro prehrávače Hyundai originálny doplnok ako na chalupu, tak aj do moderných interiérov. Autenticitu podčiarkuje aj fakt, že niektoré modely sú vyrábané ručne.

Gramofón Hyundai Retro RTCC 411 RIP

Štýlový gramofón Hyundai RTCC 411 RIP s CD zaujme nielen charakteristickým retro dizajnom s trúbou, ale aj zabudovanou technológiou. Okrem gramofónových platní prehráva CD nosiče a audiokazety.

Vďaka FM tuneru si na ňom zas môžete vypočuť vysielania vašej obľúbenej rádiostanice. Bonusom je veľmi užitočná funkcia ripovania, ktorá umožňuje bez použitia počítača vytvárať hudobné MP3 súbory z CD, gramofónovej platne, rádia, alebo audiokazety. Výkon reproduktorov dosahuje 2 x 3 W, takže si hudbu vychutnáte aj nahlas. Tento retro kúsok sa postará o nezameniteľný vzhľad každého interiéru. Cena od: 326 € (hej.sk)

Zaujímavosť: Pri zakúpení gramofónu teraz dostanete aj darček – vinylovú platňu najväčších hitov Karla Gotta, ktoré boli vydané exkluzívne pre Hyundai, špeciálne pre produkty z radu Hyundai Retro Style. Album nájdete len na vinyle a samostatne je nepredajný.

Gramofón s CD Hyundai RTCC 513 RIP

Prehrávač Hyundai RTCC 513 RIP je najobľúbenejším spomedzi retro modelov. Už na prvý pohľad zaujme svojim dizajnom. Prehráva gramofónové platne, audiokazety a CD disky. Samozrejmosťou je USB vstup a podpora formátov MP3 a WMA. Počúvanie rozhlasových staníc zabezpečí FM/AM tuner. Jeho manuálne ovládanie s ručičkovým ukazovateľom navyše umocňuje celkový retro dojem z prehrávača.

Model podporuje technológiu RIP, ktorá umožňuje skonvertovať hudbu z gramofónovej platne, audiokazety, CD a  rádia do formátu MP3 na flash disk, a to bez prítomnosti počítača. Ovládanie je jednoduché vďaka prehľadnému LCD displeju. Gramofón disponuje funkciami autostop, automatické spúšťanie ihly a tromi rýchlosťami (33/45/78). Rozmery prehrávača v cm sú (š x v x h) 50 x 21 x 34 a hudobný výkon je 2 x 3 W. Cena od: 158 € (hej.sk)

Rádioprijímač s CD Hyundai RC 606

Prehrávač Hyundai RC 606 RETRO je štýlovou reinkarnáciou dávnych gramorádií, kedy gramofón nahradil CD prehrávač. V drevenej škatuľke sa skrýva nielen analógový tuner s rozsahom AM/FM, ale aj CD mechanika, ktorú nájdete pod horným odklopným vekom. CD mechanika zvládne prehrávanie vo formátoch MP3 a WMA. Analógový tuner s ručičkovým ukazovateľom a vlnovým rozsahom FM/AM umožňuje, rovnako ako kedysi, len manuálne vyhľadávanie staníc. Tak si môžete s radosťou vychutnať hľadanie vašej obľúbenej stanice v éteri. Aj keď sa celkový zvukový výkon 2 x 3 W zdá byť nepatrný, v drevenej škatuľke sa skvelo rozoznie. Rozmery prehrávača v cm sú (š x v x h) 32 x 22 x 21. Cena od: 102 € (hej.sk)

Fotogaléria:

.

Gramofón Hyundai RT 910 RIP

Gramofón Hyundai RT 910 RIP je ideálnym spoločníkom pri počúvaní archívnych gramoplatní. Disponuje aj analógovým tunerom s ručičkovým ukazovateľom a manuálnym vyhľadávaním staníc vo vlnových rozsahoch FM/AM. Gramofón ukrytý pod dreveným vekom obsahuje funkcie Autostop a automatické spúšťanie ihly. Výhodou je, že dokáže prehrať platne dnes už ojedinelými rýchlosťami 33/45/78 ot/min. Tou poslednou napríklad prehráte aj šelakové, dávno odložené a zabudnuté, platne. USB vstup na prehrávanie MP3 z flash diskov umožňuje tiež ripovanie – vytváranie MP3 súborov z gramofónovej platne či rádia bez použitia PC. Cena od: 92 € (hej.sk)

Pre viac informácií kontaktujte agentúru PR.Konektor:
Petra Vašová, petra.vasova@prkonektor.sk, tel.: +421 254 412 192, mob.: +421 911 269 368

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.