V Turčianskych Tepliciach otvorili už štvrté nákupné centrum KOCKA, prinesie 25 nových pracovných miest (FOTO)

TURČIANSKE TEPLICE, LUČENEC, 30. júla 2013 (tlacovasprava.sk) – Slovenská spoločnosť M-Market, a.s. otvorila ďalšie lokálne nákupné centrum KOCKA, teraz v Turčianskych Tepliciach. Menšie kompaktné stredisko určené pre miestnych obyvateľov obsahuje vyvážený mix nájomníkov, z ktorých najväčšiu plochu zaberá obchod CBA Potraviny.

Trojpodlažnú budovu s vysokým štandardom konštrukčného a vizuálneho riešenia financovala slovenská skupina M-Market, a.s.. Predseda predstavenstva spoločnosti Marian Šufliarsky pri príležitosti otvorenia uviedol: „Na pešej zóne sme vybudovali v poradí už tretie obchodné centrum KOCKA. Prvá KOCKA bola otvorená v centre Senca pred rokom, druhá nasledovala vo Zvolene. Objekt v Turčianskych Tepliciach je v porovnaní s ostanými už otvorenými a plánovanými centrami menší. Rešpektovali sme prirodzený genius loci a atmosféru mesta s 6800 obyvateľmi, ktorým poskytneme na malom priestore užitočný výber obchodov a služieb.“

V Turčianskych Tepliciach otvorili ďalšie nákupné centrum KOCKA. Prvé vzniklo v centre Senca, druhé vo Zvolene. Do konca roka 2013 plánuje developer otvorenie štvrtého centra vo Veľkom Krtíši.
V Turčianskych Tepliciach otvorili ďalšie nákupné centrum KOCKA. Prvé vzniklo v centre Senca, druhé vo Zvolene. Do konca roka 2013 plánuje developer otvorenie štvrtého centra vo Veľkom Krtíši.

„Dispozičné riešenie objektu nám umožnilo umiestniť doň menší formát CBA Potraviny. Obchod je koncipovaný ako tzv. convenience store, prioritne zameraný na čerstvý tovar, každodenné nákupy a lokálnu komunitu zákazníkov OC KOCKA. Moderná prevádzka na zhruba 250 m2 však dokáže uspokojiť požiadavky nakupujúcich aj zo širšej spádovej oblasti,“ hovorí Vladimír Kocúrek, viceprezident CBA Slovakia.

OC KOCKA Turčianske Teplice sa nachádza priamo na frekventovanej pešej zóne, kde dostalo svoju terajšiu podobu za niečo vyše 6 mesiacov. Farebnosťou fasády nadväzuje na jedinečný dizajn centier KOCKA. Zákazníkom ponúkne priaznivú otváraciu dobu a nájomníkov ako sú CBA Potraviny , Prima Banka, trafika a obchod s textilom. Zabezpečí približne 25 nových pracovných miest.

Pôvodný slovenský koncept KOCKA je založený na premyslenej rekonštrukcii a remodelingu menších lokálnych nákupných stredísk. Plán budovať  sieť menších stredísk je ambiciózny a má reálny základ založený na znalosti trhu, prísnych kalkuláciách a komunikácii s nájomcami. Do konca roka 2013 plánuje developer, spoločnosť  M-Market, a.s., otvorenie štvrtého  OC KOCKA  vo Veľkom Krtíši.

M-MARKET, a.s. je významnou slovenskou investičnou spoločnosťou sídliacou v Lučenci. Do svojej súčasnej podoby  sa transformovala v roku 1997. Charakter jej pôsobenia na trhu je zachytený v prenájme nehnuteľností, ďalej v správcovských a developerských činnostiach. Najznámejším projektom spoločnosti je sieť potravín CBA Slovakia.

Viac o tejto téme aj tu: Sieť CBA Slovakia otvorila v Rimavskej Sobote jedenástu maloobchodnú prevádzku CENT

.

Obchodná spoločnosť CBA Slovakia, s.r.o. Lučenec vznikla v roku 2003, aj keď podnikateľské aktivity jej zakladateľov siahajú až do roku 1992. V súčasnosti prevádzkuje dva veľkoobchodné sklady a 335 maloobchodných prevádzok po celom území SR, členených do troch hlavných maloobchodným reťazcov CBA Potraviny, Cent Supermarket CBA a Diskont CBA. Prevádzkuje tiež štvrtý formát, unikátny festivalový supermarket FEST Market CBA. Spoločnosť zamestnáva približne 2 400 zamestnancov a je členom nákupnej aliancie CBA SK.

Iveta Erdélyiová
Marketingový manažér
CBA Slovakia, s.r.o.
Dukelských hrdinov 2, 984 01 Lučenec
Tel.: +421 47 431 64 30
Fax: +421 47 431 64 80
mobil: +421 910 961 777
mail: iveta.erdelyiova@cba-slovakia.sk
http://www.cba-slovakia.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.