Čínska značka Changhong štartuje predaj LED televízora s 71 cm obrazovkou za 211 eur (FOTO)

BRATISLAVA, 2. augusta 2013 (tlacovasprava.sk) – Popredný čínsky výrobca elektroniky Changhong, smeruje na slovenský trh s novinkou, ktorá zaujme najmä tých, ktorí hľadajú druhý televízor do domácnosti. LED TV s typovým označením LED28C2000H, má v našich končinách nezvyčajnú uhlopriečku 71 cm. Svojimi netradičnými rozmermi je vhodná do väčšiny priestorov domácnosti. Televízor je na slovenskom trhu dostupný od prelomu augusta a septembra v distribučnej sieti Okay, neskôr aj v Mall.sk. Odporúčaná maloobchodná cena je 211 euro.

Changhong začína predaj LED TV s označením LED28C2000H. Má v našich končinách nezvyčajnú uhlopriečku 71 cm. Zákazníci ho vyhľadávajú ako druhý televízor do domácnosti.
Changhong začína predaj LED TV s označením LED28C2000H. Má v našich končinách nezvyčajnú uhlopriečku 71 cm. Zákazníci ho vyhľadávajú ako druhý televízor do domácnosti.

Novinka od Changhong na prvý pohľad zaujme úzkym obvodovým rámom. Netradičná obrazovka má rozlíšenie 1366×768 pixelov a vysielací formát 16:9. O maximálne čistý a jasný obraz sa stará HD tuner, displej pracuje so 16,7 miliónom farieb. Nechýba ani USB 2.0 port, ktorý umožní nahrávať TV vysielanie, prehrávať video a hudobné súbory, či prehliadať fotografie. Spadá do energetickej triedy A, čo ho radí medzi ekologicky šetrné televízory.

Spoliehame sa na úspešnosť tohto modelu, s ohľadom na vynikajúci pomer výkon – cena. TV je dostupná všetkým a je vhodná do domácností, spální, detských izieb, ale napríklad aj do študentských internátov,“ približuje Jiří Mrkvička, obchodný riaditeľ Changhong pre Českú republiku a Slovensko.

O CHANGHONG

Spoločnosť CHANGHONG, dnes popredný svetový výrobca televízorov, bola založená v roku 1958. Na trh prináša špičkové technológie a vynikajúcu kvalitu za dostupné ceny. Ako vôbec prvá čínska investícia na európskom kontinente, bola v roku 2005 založená pobočka v Českej republike. V Nymburku bol vybudovaný výrobný komplex, ktorý vyprodukuje ročne 1 milión televízorov, určených najmä pre český a slovenský trh, ale aj pre ďalšie krajiny EÚ. Lokálna pobočka tak zákazníkom prináša výhody tuzemského výrobku vysokej kvality aj lokálneho popredajného servisu.
Medzi výrobcami plochých obrazoviek je Changhong svetovou trojkou, patrí do TOP 20 najcennejších čínskych značiek. Spoločnosť je 17 rokov po sebe jednotkou na čínskom trhu s televízormi, približne každá tretia čínska rodina vlastní televízor od Changhong. Hodnota značky je v súčasnosti 13 miliárd USD.
Viac informácií na http://www.changhongeurope.cz.

Kontakt pre média:
PRAM Consulting s.r.o.
Viktor Škulec
E: viktor.skulec@pram.sk
T: +421 917 654 602

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.