O2 sa opäť zapája do zbierky Srdce pre deti, za každý starý mobil vyplatí euro

BRATISLAVA, 4. augusta 2013 (tlacovasprava.sk) – O2 sa po úspechu z minulého roka opäť zapája do verejnej zbierky na podporu charitatívneho programu Srdce pre deti. Za každý odovzdaný starý mobil v rámci programu Nový za starý odvedie mobilný operátor do zbierky 1 €. Zákazníci môžu dostať zároveň SMS poukážku na nákup nového smartfónu, ako protihodnotu za ich starý telefón. Novinkou je možnosť venovať do zbierky aj hodnotu tejto SMS poukážky.

Po silnej minuloročnej odozve u našich zákazníkov pokračujeme v podpore zbierky Srdce pre deti aj tento rok. Výmenou používaného telefónu za nový pomáhame spoločne deťom, zároveň ekologicky zrecyklujeme tisícky starých telefónov a navyše môžu naši zákazníci získať výhodnejšiu cenu nového smartfónu,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Vrátenie jedného telefónu = Dve správne veci naraz   

Ak v predajni O2 odovzdá zákazník svoj starý mobil, urobí hneď dve správne veci. Za telefón O2 totiž odvedie 1 € do zbierky Srdce pre deti. Ide o známy program, ktorý pomáha zlepšovať situáciu neplnoletých detí s výrazným zdravotným alebo sociálnym znevýhodnením. Zároveň O2 ekologicky zrecykluje ich starý telefón a prispeje tak k ochrane životného prostredia.

Nový za starý

Bezplatná služba Nový za starý poskytuje zákazníkom možnosť odkúpenia používaného mobilného telefónu. Zákazník tak môže priniesť svoj použitý mobilný telefón, za ktorý dostane protihodnotu v podobe elektronického kupónu resp. SMS poukážky na nákup nového podľa jeho vlastného výberu. Služba sa skladá z troch častí a to ohodnotenia ceny použitého mobilného telefónu, odkúpenia tohto telefónu a následného uplatnenia SMS poukážky.

Navyše 18 € zľava na nové HTC

Teraz navyše ponúka O2 zákazníkom 18 € zľavu za ich starý mobilný telefón pri kúpe nového telefónu značky HTC z ponuky O2. Zľava bude odpočítaná počas 18 mesiacov 1 € mesačne z každej faktúry pri programoch O2 Paušál a O2 Mobil resp. vyplatená v hotovosti v prípade kúpy nového HTC v hotovosti. Zákazník dostane túto zľavu za mobilný telefón s hodnotou aj bez hodnoty, ktorý prinesie do predajne O2. Zľavu nie je možné kumulovať pri vrátení viacerých mobilných telefónov a kúpe jedného. Ponuka zľavy pri výmene starého telefónu za nové HTC platí do 9.9. 2013.

SMS poukážka

SMS poukážku je možné použiť na nákup mobilného telefónu nielen v hotovosti, ale aj na platbu priamo v predajni pri službe O2 Paušál a O2 Mobil. Poukážku je pritom možné uplatniť na ktorejkoľvek predajni. Jej platnosť je až 3 mesiace od dátumu odkúpenia mobilného telefónu. Najväčšou výhodou je jej kombinovateľnosť s ostatnými poskytovanými zľavami. Navyše, kupóny je možné kumulovať na nákup jedného alebo viacerých mobilných telefónov a teraz už aj príslušenstva.

Telefónica Slovakia, s.r.o. – kontakty

MARTINA JAMRICHOVÁ
Spokesperson
Telefónica Slovakia, s.r.o.
martina.jamrichova@telefonica.com
m +421 949 020 903

JÁN KALAFUT
Consultant
AMI Communications Slovakia, spol. s r.o.
jan.kalafut@amic.sk
m +421 948 884 786

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.