*
článok
Doprava & Motorizmus, TLAČOVÉ SPRÁVY, Šport & Fitness

Atraktívna Veronika Vanyová sa na Slovakia Ringu predstaví v šampionáte FIA Lotus Ladies Cup! (FOTO)

ORECHOVÁ POTôŇ, 8. august 2013 (tlacovasprava.sk) – Muži nebudú počas blížiaceho sa MATADOR GT RACING WEEKENDU na dráhe jediní. Trať na Slovakia Ringu si budú striedať s desiatkou pretekárok európskeho šampionátu FIA Lotus Ladies Cup. Okrem pôvabných dám prechádzajúcich sa po štartovej rovinke, tak 17. a 18. augusta uvidíte aj dynamické ženy v overaloch. Jednou z nich je aj slovenská pretekárka Veronika Vanyová.

O body FIA LOTUS LADIES CUP bude bojovať aj slovenská pretekárka Veronika Vanyová -viacnásobná majsterka Slovenska v pretekoch automobilov do vrchu.

O body FIA LOTUS LADIES CUP bude bojovať aj slovenská pretekárka Veronika Vanyová -viacnásobná majsterka Slovenska v pretekoch automobilov do vrchu.

Európsky šampionát FIA LOTUS LADIES CUP sú prvé ženské preteky uznané Medzinárodnou automobilovou federáciou FIA. Kvalitné preteky navštevujú vyhľadávané okruhy v Maďarsku (Hungarorong, Pannoniaring), Slovensku (Slovakia Ring) a v Holandsku (Zandvoort).

V treťom ročníku šampionátu štartuje 10 pretekárok zo štyroch európskych krajín. Slovakia Ring je treťou zastávkou v šesťdielnom seriály. Značka Lotus vyrobila pre tento seriál 16 vozidiel Lotus Elise 1,6 l.

O cenné body bude bojovať aj slovenská pretekárka Veronika Vanyová. Veronika je viacnásobná majsterka Slovenska v pretekoch automobilov do vrchu.

Tento rok sa pridala do tímu pretekov Lotus Ladies Cup. Počas MATADOR GT RACING WEEKENDu má tak šancu využiť podporu domáceho publika prebojovať sa na pódiové umiestnenie. Povzbudiť ju môžete počas pretekov v sobotu o 15:15 a v nedeľu o 11:50.

Okruh Slovakia Ring / Areál Slovakia Ring

Slovakia Ring je profesionálny pretekársky okruh na Slovensku. S celkovou dĺžkou 5 922 m sa radí medzi najdlhšie v Európe. Kvalitatívnymi a bezpečnostnými parametrami vytvára okruh zázemie nielen pre prestížne svetové šampionáty pod hlavičkou FIA. Od roku 2010 prináša podujatia pre profesionálnych jazdcov, amatérov aj širokú verejnosť.

Komplex Slovakia Ring v Orechovej Potôni predstavuje jedinečný areál na Slovensku. Na jednom mieste ponúka možnosť jazdiť na motoristickom okruhu, zdokonaliť sa v škole bezpečnej jazdy, vyskúšať si off-road a užiť si relax v hoteli. Okruh Slovakia Ring so špičkovými parametrami patrí medzi najkvalitnejšie v Európe. Ponúka pestré možnosti využitia pre profesionálov aj amatérskych jazdcov a prináša pravidelné víkendové podujatia pre širokú verejnosť. Pre všetkých, ktorí si chcú preveriť a zdokonaliť svoje jazdecké zručnosti, je pripravené Centrum bezpečnej jazdy s najmodernejším tréningovým cvičiskom v strednej Európe. Po aktívnom výkone si môžete dopriať výdatný obed či večeru v Hoteli Ring***, ktorý ponúka komfortné ubytovanie a wellness centrum so saunami a bazénom.

Ďalšie informácie:

Martin Trenkler
Press Officer
Slovakia Ring
mobil: +421 907 370 727
e-mail: media@slovakiaring.sk

Michaela Lukovičová
SEESAME Communication Experts
tel: +421 907 627 189
e-mail: lukovicova@seesame.com

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: