*
článok
TLAČOVÉ SPRÁVY, Zábava & Voľný čas

V Čunove štartuje najväčší tanečný festival BeeFree, zahrá viac ako 160 dídžejov

BRATISLAVA, 8. augusta 2013 (tlacovasprava.sk) – V piatok popoludní odštartuje 15. ročník festivalu BeeFree, ktorý je najväčšou tanečnou akciou na Slovensku a ktorý bude aj tentoraz zadarmo. V atraktívnom areáli Divoká voda v bratislavskom Čunove sa predstaví viac ako 160 dídžejov a dídžejských zoskupení. Rozostavení budú na piatich pódiách, konkrétne na Heineken Trance stagei, Pokec House stagei, Techno stagei, DnB Breaks stagei a Techhouse.sk stagei. Hudobná produkcia odštartuje v piatok o 18:00 a skončí v nedeľu ráno o 06:00. Všetky pódiá pôjdu bez prestávky, s výnimkou Techhouse.sk stageu, ktorý bude mať pauzu v sobotu od 09:00 do 15:00.

Štartuje najväčší tanečný festival BeeFree.

Štartuje najväčší tanečný festival BeeFree.

Tak ako každý rok, aj tentoraz pódiá ovládnu slovenskí dídžeji. Presnejšie povedané dídžeji a dídžejky, pretože medzi najväčšie hviezdy celého podujatia patrí zástupkyňa nežného pohlavia – tranceová dídžejka a producentka Nifra, ktorá už hrala pred Arminom van Buurenom či Tiëstom.

Na BeeFree zahrá v noci z piatka na sobotu o 02:00. Predstavovať určite netreba ani L Plusa a Lixxa, ktorí počas prvej noci ovládnu DnB Breaks stage. Svoje pevné miesto na slovenskej scéne majú aj Loktibrada, Toky, Breeth, Tomas Haverlik, Gabanna, Monoide či Benco. Ani oni v Čunove nebudú chýbať.

Zásluhou mediálneho partnera – Europy2 si BeeFree budú môcť sprostredkovane užiť aj ľudia mimo areálu. V sobotu od 22:00 do 03:00 bude totiž populárna relácia Dance Exxtravaganza patriť práve tomuto festivalu. V priamom prenose Europy2 postupne zahrajú Robbie, Dave, Pico, Stame a Fester.

Návštevníci budú mať v areáli Divokej vody zadarmo nielen vstup, ale aj stanové mestečko. Platiť sa bude len za parkovanie, ktoré bude stáť 10 eur. Možnosti parkovania nájdu návštevníci na mapke, ktorá je  dostupná na sociálnej sieti Facebook. Ľudia budú môcť v areáli Divokej vody využiť viaceré zaujímavé atrakcie a tiež sa pozrieť na tréning vodných slalomárov, ktorí by mali byť v kanáloch aj počas BeeFree. Čunovo ponúka aj rôzne možnosti na kúpanie, no organizátori zdôrazňujú, že to bude len na vlastnú zodpovednosť. Areál festivalu sa otvorí v piatok o 16:00 a uzavrie v nedeľu o 08:00 ráno.

Ján Papač
PR manažér festivalu BeeFree
+421 907 143 895
janko@kuulfabrik.sk

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: