P3 Bowling Cup: V 2. kole triumfoval Michal Bodocký, logistický manažér v spoločnosti GEFCO (FOTO)

BRATISLAVA, 9. augusta 2013 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť PointPark Properties (P3), európsky správca a developer priemyselných nehnuteľností, usporiadala pre svojich klientov a obchodných partnerov tohtoročné druhé kolo bowlingovej ligy P3 Bowling Cup. To sa odohralo v bratislavskom klube BNC a víťazom sa stal Michal Bodocký, logistický manažér v spoločnosti GEFCO.

Bowlingová liga spoločnosti PointPark Properties, ktorá bola založená minulý rok, má tri kolá. Zúčastňujú sa jej partneri a klienti spoločnosti P3. Hlavnú výhru – iPhone 5 – dostane ten hráč, ktorý dosiahne najvyšší počet bodov. Posledné kolo tohtoročného P3 Bowling Cupu prebehne začiatkom októbra.

Fotogaléria:

.

PointPark Properties (P3) je významná spoločnosť zaoberajúca sa správou a developmentom priemyselných nehnuteľností, ktorá sídli v Prahe a v súčasnosti má pobočky v nasledovných krajinách Európy: Česká republika, Francúzsko, Nemecko, Luxembursko, Poľsko, Rumunsko, Slovensko a Veľká Británia. V Európe má P3 pod správou 53 nehnuteľností o rozlohe približne 1,54 miliónov m2  a zároveň disponuje pozemkami, ktoré sú podľa územného plánu určené na ďalší rozvoj a výstavbu viac než 593 000 m2 skladových plôch. Spoločnosť P3 sa zameriava na poskytovanie prvotriednych služieb logistickým, distribučným a retailovým spoločnostiam, rovnako ako výrobným spoločnostiam zameraným na automobilový a elektronický priemysel.

Pre ďalšie informácie sa prosím obráťte na:

Anja van den Berg
P3 Corporate Communications & Marketing Director
Tel. +420 225 987 440
E-mail: anja.berg@pointparkproperties.com

Katarína Selecká
Crest Communications
PR manager
Tel. + 421 904 283 825
E-mail: katarina@pspr.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.