*
článok
Obchod, Reality & Bývanie, TLAČOVÉ SPRÁVY

Americká firma Guardian predstavuje DiamondGuard: Sklo bez odtlačkov prstov!

BRATISLAVA, 10. augusta 2013 (tlacovasprava.sk) – Americký výrobca sklených povrchov, spoločnosť Guardian, predstavuje sklo DiamondGuard, ktoré si nový vzhľad udrží až 10-krát dlhšie bežné sklá. Navyše je extrémne odolné voči poškrabaniu a znečisteniu. Je nenáročné na údržbu, preto sa hodí aj do ťažšie dostupných priestorov. Na jeho občasné čistenie stačia aj bežné domáce prípravky.

Guardian sklo DiamondGuard

Sklo DiamondGuard si nový vzhľad udrží až 10-krát dlhšie bežné sklá. Navyše je extrémne odolné voči poškrabaniu a znečisteniu.

Využitie skla Diamond Guard je naozaj široké. Nájde svoje uplatnenie vo výkladoch či pultoch obchodov, vo výťahoch, na kancelárskych alebo domácich dverách. Týmto sklom môžete účelovo a zároveň esteticky prekryť povrchy v kuchyni či kúpeľni, alebo doplniť zaujímavý dizajnový prvok do obývacej miestnosti. Výborne poslúži aj ako neustále čisté zrkadlo, či bezpečná a zároveň estetická výplň zábradlia na schodoch.

Tajomstvom skla Guardian DiamondGuard je špeciálny ochranný povlak s extrémne nízkym koeficientom trenia. Takto odolné sklo je ťažké poškriabať. Je vybavené uhlíkovým vláknom, silným ako diamant. Ochranná vrstva zároveň zabraňuje usadzovaniu nečistôt, čo zase predlžuje jeho životnosť a spomaľuje opotrebovanie.

Dlhá životnosť, odolnosť, nenáročnosť na údržbu, ale aj úspornosť sú najdôležitejšie vlastnosti skla Guardian DiamondGuard. Ponúka dlhšiu životnosť a menej výmen. V závislosti od použitia, úspory na údržby, opravy a náhradné diely vrátia úvodnú investíciu o niekoľko rokov, v niektorých prípadoch dokonca mesiacov.

Guardian vyrába sklo DiamondGuard v rôznych prevedeniach podľa účelu na ktorý je určené. Od úplne číreho a priehľadného skla po sklo s povrchom upraveným leptaním, na ktorom neostávajú odtlačené prsty. K dispozícii sú aj rôzne farebné odtiene, ktoré rozširujú estetické a dizajnové možnosti interiérov. Rada DiamondGuard ponúka aj vrstvené bezpečnostné sklá, alebo aj akustické sklá napríklad na prepážky v interiéri.

O spoločnosti Guardian

Guardian predstavuje sklo DiamondGuard

Guardian predstavuje sklo DiamondGuard

Guardian je globálny výrobca plochého skla, hotových výrobkov zo skla, izolácie zo sklených vlákien a ďalších stavebných materiálov pre komerčné a rezidenčné stavby. Vedenie spoločnosti sídli v Auburn Hills v americkom štáte Michigan. Súčasťou spoločnosti je aj SRG Global Inc., ktorá je jedným z najväčších globálnych dodávateľov vysoko kvalitných lakovaných a pochromovaných plastových dielov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému výskumu v Science & Technology Center udáva Guardian inovačné trendy v technológii nanášania tenkých povlakov z ušľachtilých kovov na sklo magnetronovou metódou a v ďalších vyspelých technológiách. Guardian spolu s dcérskymi spoločnosti a pobočkami zamestnáva 18000 ľudí vo výrobných  podnikoch v Severnej Amerike, Európe, Južnej Amerike, Ázii, Afrike a na Blízkom a Strednom východe.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ PROSÍM KONTAKTUJTE:

PRAM Consulting s.r.o.
Viktor Škulec
Tel.: +421 2 5939 6200
Mobil: + 421 917 654 602
e-mail: viktor.skulec@pram.sk
http://www.pram.sk

Guardian Česká republika
Michal Hronský
e-mail: mhronsky@guardian.com

Radek Matyáš
e-mail: rmatyas@guardian.com

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: