Prvý portál kolektívneho nakupovania ZaMenej.sk na Slovensku oslavuje 3. narodeniny

BRATISLAVA, 11. augusta 2013 (tlacovasprava.sk) – Sú to už 3 roky, čo vznikol na Slovensku prvý portál kolektívneho nakupovania. Začiatkom roku 2013 ich už bolo viac ako 150. Počas svojho pôsobenia na trhu ich viacero skrachovalo, alebo ukončili svoju činnosť. V súčasnej dobe je trh už značne stabilizovaný.

Podľa analýz najväčšieho agregátora zliav na Slovensku dosiahli zľavové portály v 2. kvartáli kvartáli 2012 celkový obrat vo výške 10,3 mil €. V rovnako sledovanom období tohto roka sa obraty zvýšili o 19%.
Nakupovanie prostredníctvom zliav je na Slovensku čoraz obľúbenejšie. Bohužiaľ, štýl obchodovania niektorých portálov nebol celkom seriózny. Svedčí o tom aj súčasná situácia, kedy 2/3 z nich už ukončilo svoju činnosť, čím sa trh prečistil. Silné portály aj v neľahkých časoch krízy nie len ekonomicky prežívajú, ale stále rastú.

Aktuálne je na Slovenskom trhu približne 40 ekonomicky aktívnych portálov. Predpokladáme, že trh sa ešte viac skonsoliduje, ďalšie menšie portály zaniknú a udržia sa iba tie seriózne, ktoré zákazníkov neklamú a budú im prinášať neustále kvalitné ponuky a zákaznícky servis na úrovni.

Náš portál vyrástol na jeden z najväčších na slovenskom trhu. Naučil sa kvalitne pracovať so zákazníkmi, poskytovateľmi zliav a ďalšími obchodnými partnermi. Zvládol nároky klientov, podstatne rozšíril sortiment ponúk – čo sa týka druhu, kvantity i kvality. Rozbehol nové spôsoby platenia za kupóny. Systém bol nedávno doplnený o nákupný košík a ďalšie technické i užívateľské vylepšenia, ktoré zjednodušili nakupovanie. Pár mesiacov pred svojimi tretími narodeninami sa začlenil aj do Slovenskej asociácie portálov kolektívneho nakupovania, ktorej vznik sám inicioval s cieľom aby sa celý „trh zliav“ ešte viac stabilizoval a skvalitnil. V našich interných prieskumoch vychádza až 96% spokojnosť so službami, tovarmi a servisom, ktoré ponúkame. Aj toto sú dôvody, pre ktoré sa počas 3 rokov existencie stále držíme v špičke na našom trhu“ povedal Jozef Vikarsky.

Prvý portál kolektívneho nakupovania ZaMenej.sk na Slovensku oslavuje svoje tretie narodeniny. „Našich priaznivcov a zákazníkov si naozaj vážime. Preto pri tejto príležitosti spúšťame 13. augusta veľkú narodeninovú súťaž. Pohrali sme sa s číslom našich narodenín, takže je naozaj o čo súťažiť..  V 33 kategóriách sú vždy tri rôzne ceny a väčšinou traja výhercovia, takže výhercov bude niekoľko stovák. U nás sa nakupuje za menej… ale tentoraz rozdávame množstvo cien úplne zadarmo“ dodal pre SITA Vikarsky.

Marian Tar
press & public relations
Mediazona s.r.o.
press@mediazona.sk
tel.: +421 907 444 000

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.