Slovenský hotel je podľa prestížneho rezervačného portálu hotel.info piaty najluxusnejší na svete!

BRATISLAVA, 12. augusta 2013 (tlacovasprava.sk) – Bratislavský Kempinski Hotel River Park sa umiestnil na piatom mieste rebríčka najluxusnejších svetových hotelov. Podľa hodnotenia rezervačného portálu hotel.info je tento hotel zároveň najluxusnejším hotelom na Slovensku. Kempinski Hotel River Park získal v hodnotení svetových luxusných hotelov 9,4 bodu z možných 10.

Pozitívne hodnotenie špičkových služieb, ktoré si v Kempinski Hoteli River Park užívajú naši hostia, nás teší a zároveň zaväzuje do budúcnosti. Neustále pracujeme na zlepšovaní našich služieb a snažíme sa hosťom prinášať niečo nové, aby sa sem radi vracali,“ povedal v súvislosti s hodnotením generálny manažér hotela Gerald Haberhauer. Ako dodal, na hostí čaká už od septembra novinka v kulinárskej oblasti.

Kempinski Hotel River Park získal v hodnotení svetových luxusných hotelov 9,4 bodu z možných 10. Podľa portálu hotel.info je zároveň Kempinski Hotel River Park najluxusnejším hotelom na Slovensku.
Kempinski Hotel River Park získal v hodnotení svetových luxusných hotelov 9,4 bodu z možných 10. Podľa portálu hotel.info je zároveň Kempinski Hotel River Park najluxusnejším hotelom na Slovensku.

Na prvých štyroch priečkach rebríčka sa umiestnili hotely Ketschauer Hof z Nemecka, Grandhotel Lienz z Rakúska, Hotel Ritz Paris z Francúzska a Hipotels Hipocampo Palace zo Španielska. Služby týchto hotelov ohodnotili hostia na 9,5 bodu z možných 10.

Kempinski Hotel River Park predstihol nielen hotely v okolitých krajinách ako Hotel General v Česku či maďarský Iberostar Grand Hotel Budapest, ale aj luxusné hotely v Spojených arabských emirátoch, Švajčiarsku či Japonsku.

Podľa portálu hotel.info je zároveň Kempinski Hotel River Park najluxusnejším hotelom na Slovensku. Interiér hotela ponúka podľa rezervačného portálu štýlovú eleganciu s jednoznačne najlepšou známkou, a to 9,8 bodu z možných 10 v kategórii čistota a kvalita služieb.

Spoločnosť hotel.de AG je jednou z popredných služieb rezervácií hotelov na svete. S medzinárodnou značkou hotel.info prevádzkuje bezplatnú službu online rezervácie 250.000 hotelov na celom svete. Spoločnosť vznikla v roku 2001, v súčasnosti zamestnáva viac ako 470 pracovníkov a od októbra 2006 je kótovaná na burze cenných papierov.

Hotely Kempinski Hotel River Park a Grand Hotel Kempinski High Tatras patria do portfólia spoločnosti Best Hotel Properties a.s. Okrem týchto hotelov má spoločnosť v portfóliu aj hotel Crowne Plaza v Bratislave, moskovské hotely Kadashevskaya a Baltschug Kempinski a taktiež reštauráciu Buddha – Bar v Prahe. Akcie spoločnosti Best Hotel Properties a.s., sú kótované na Burze cenných papierov v Bratislave.

Mgr. Barbora Bognárová
PR manažér
bognarova@mediacentral.sk,
M: +421 917 135 184,
T: +421 252 635 665,
MEDIA CENTRAL, s.r.o.,
Grösslingova 45, 811 09 Bratislava
http://www.mediacentral.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.