Projekt Tarjanne Dúbravka vypredal 42 bytov prvej fázy, z tej druhej ich ostáva už len 40 percent (FOTO)

BRATISLAVA, 14. augusta 2013 (tlacovasprava.sk) – Len pár mesiacov od kolaudácie prvej fázy Tarjanne Dúbravka si už každý zo 42 bytov našiel svojho majiteľa. Veľký záujem je aj o byty v druhej fáze projektu, z ktorých sa predalo už 60 %. V najbližších mesiacoch sa do predaja dostane aj bývanie v tretej fáze.

„Veľmi sa tešíme z ďalšieho úspechu projektu Tarjanne Dúbravka. Slováci dali jasne najavo, že majú záujem o fínsky štýl bývania, ktorého základom je jednoduchý dizajn, spätosť s prírodou a energetická úspornosť. Veríme, že nových majiteľov prilákala aj naša snaha budovať medzi obyvateľmi projektu dobré susedské vzťahy a záujem o svoje okolie. Pre záujemcov sú k dispozícii byty v ďalších dvoch fázach projektu,“ uviedol Radek Pšenička, riaditeľ pre investície a predaj YIT Reding.

Projekt Tarjanne Dúbravka prinesie do mestskej časti Dúbravka celkovo 139 bytov v  siedmich nízkopodlažných bytových domoch.
Projekt Tarjanne Dúbravka prinesie do mestskej časti Dúbravka celkovo 139 bytov v  siedmich nízkopodlažných bytových domoch.

Výstavba prvej fázy Tarjanne Dúbravka sa začala v septembri 2011, projekt bol skolaudovaný v decembri 2012. V súčasnosti v okolí prvej fázy vyrástla zeleň a developer vybudoval parkovisko a detské ihrisko.  Byty druhej fázy projektu, ktorej hrubú stavbu spoločnosť YIT Reding dokončila v máji tohto roka, budú skolaudované v októbri. Majitelia tak môžu získať kľúče od nového bytu ešte tento rok. K dispozícii sú ešte posledné dvoj, troj a štvorizbové byty.

Vo výstavbe sú zároveň tri domy tretej fázy projektu, ktoré prinesú spolu 58 bytov. Tie sa do ponuky dostanú v najbližších mesiacoch,“ doplnil Radek Pšenička. Záujemcovia o fínske bývanie môžu navštíviť predajné miesto YIT Home v kancelárskej budove Reding Tower 2 v bratislavskej Rači – Krasňanoch. Okrem poradenstva skúseného tímu predajcov ponúka aj služby architekta, interiérového dizajnéra a úvery na bývanie na mieru.

Projekt Tarjanne Dúbravka prinesie do mestskej časti Dúbravka celkovo 139 bytov v  siedmich nízkopodlažných bytových domoch. Projekt vzniká v rámci troch fáz výstavby a rozprestiera sa na rozlohe takmer 12 000 m2, z čoho takmer polovicu tvoria zelené plochy. Byty v siedmich obytných domoch sa predávajú v nízkoenergetickej kategórii B, v ktorej sa úspora platieb za energie ročne pri typickom trojizbovom byte môže vyšplhať až na 300 €.

Viac o tejto téme: Pozrite si vzorový byt komplexu Tarjanne Dúbravka v koncepte YIT Home (FOTOGALÉRIA)

.

O spoločnosti YIT Reding:

Spoločnosť YIT Reding je súčasťou silnej fínskej skupiny YIT. Vznikla v roku 2010 po úspešnej akvizícii renomovanej slovenskej stavebnej a developerskej spoločnosti REDING a.s. fínskou firmou YIT. Developer razí cestu v stavebníctve. Vytvára atraktívnejšie a udržateľnejšie mestské prostredie tým, že stavia byty, kancelárske priestory a infraštruktúru a celé oblasti. Spoločnosť má na európskom trhu silnú pozíciu: je najväčšou stavebnou firmou vo Fínsku v bytovej výstavbe a najväčšou zahraničnou firmou v bytovej výstavbe v Rusku. Je tiež jednou z najväčších stavebných firiem v oblasti výstavby obchodných priestorov a infraštruktúry vo Fínsku. YIT aj naďalej pokračuje v dobre riadenom a ziskovom raste vo všetkých svojich podnikoch vo Fínsku, Rusku, pobaltských krajinách a strednej a východnej Európe. Príjmy spoločnosti predstavovali v roku 2012 približne 2 miliardy eur. Pôsobí v siedmich krajinách a má viac ako 6000 zamestnancov. Akcie YIT sú kótované na NASDAQ OMX burze v Helsinkách.

Na Slovensku má YIT Reding na konte dva významné rezidenčné projekty: Tarjanne Dúbravka a Byty Villinki v Karlovej Vsi pri Líščom údolí a jeden administratívny projekt Reding Tower 2.

Kontakt pre médiá:

Mgr. Lenka Krnáčová
Account Manager
Kharisma, s.r.o.
Mobil: +421 948 710 720
E-mail: lenka.krnacova@kharisma.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.