Michal Královič a dúhová Skittles fiatka 126P v uliciach Bratislavy (FOTO)

BRATISLAVA, 19. augusta 2013 (tlacovasprava.sk) – Bratislavčania prepadli novému šialenému nápadu. Od Auparku až po Technopol sa večernými ulicami tiahol pestrofarebný dav. Stovky korčuliarov v karnevalových maskách viedla dúhovosfarbená Skittles fiatka 126P. Piatkový večer patril farebnej dúhe. Nie tej na oblohe, ale v uliciach Bratislavy.

Michal sa rozhodol odskúšať silu fiatky na výlete cez 11 štátov Európy. Ambiciózne oslovil značku svojich obľúbených cukríkov Skittles.
Michal sa rozhodol odskúšať silu fiatky na výlete cez 11 štátov Európy. Ambiciózne oslovil značku svojich obľúbených cukríkov Skittles.

Sprievod korčuliarov na bratislava-inline usmerňovala 24-ročná fiatka. „Dúhového veterána nasledujú stovky ľudí! Som veľmi rád, že Bratislavčania ukázali svoj zmysel pre fun a zapojili sa do nášho sprievodu,” teší sa Michal Královič, majiteľ fiatky a zároveň autor nápadu ´Na fiatke okolo Európy s kufrom plným cukríkov´.

Michalove nápady boli už od začiatku odvážne. Svoje 24-ročné auto vypravil v máji na Balkán, ale túžba po cestovaní sa tým zďaleka neskončila. Michal sa rozhodol odskúšať silu fiatky na výlete cez 11 štátov Európy. Ambiciózne oslovil značku svojich obľúbených cukríkov Skittles. Spolu s kamarátmi natočil video, v ktorom vyzval Skittles na spoluprácu a zavesil ho na Youtube.com.

„Na Michalovo video sme reagovali vlastnou výzvou na Facebooku,“ vysvetľuje David Forman, brand manager Skittles pre Slovenskú a Českú republiku. „Pokiaľ sa mu podarí pre svoje auto nazbierať 1000 lajkov, dostane od Skittles nielen nový facelift svojej fiatky a plný kufor Skittles cukríkov, ale uhradíme mu tiež náklady na cestu po Európe.“

Tisíc lajkov získal Michal za pár dní. Podporili ho jednak fanúšikovia cukríkov Skittles, ale i ľudia, ktorí veria v odvážne a uletené nápady. Michal tak dokázal, že odvaha a kreativita  niektorých nápadov sa oplatí. Stal sa ambasádorom značky Skittles, ktorej je farebnosť a kreativita veľmi blízka.

Skittles trip po Európe v číslach:

Dĺžka cesty: 6 500 km
Vek fiatky 126P: 24 rokov (je staršia ako Michal )
Cesta vedie cez 11 štátov Európy: Slovensko, Česká republika, Nemecko, Dánsko, Švédsko, Nórsko, Fínsko, Estónsko, Lotyšsko, Litvu a Poľsko
Kufor bude mať zaplnený cukríkmi Skittles
Dĺžka cesty: cca 3 týždne (počíta sa s predĺžením, ak by dúhové autíčko náročnú cestu nezvládlo)

Michal na svoju cestu vyráža 19. augusta a ešte budeme o nej určite počuť. V pravidelných intervaloch sa bude hlásiť na stránkach http://www.skittling.sk, kde bude posielať postrehy a fotografie zo svojho dobrodružného a bláznivého tripu.

Video:

.

Fotogaléria:

.

Pre ďalšie informácie kontaktujte:
Petra Koleňáková
Account Manager, AMI Communications Slovakia
Email: petra.kolenakova@amic.sk
Mobil: (+421) 908 725 514

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.