Sony VAIO spúšťa na oslavu 5 rokov pôsobenia na Slovensku súťaž Back to school o 40 notebookov!

BRATISLAVA, 20. augusta 2013 (tlacovasprava.sk) –  VAIO, značka notebookov spoločnosti Sony, oslavuje na Slovensku svoje 5. narodeniny. Prvú päťročnicu sa rozhodla osláviť spotrebiteľskou súťažou s názvom „Back to school“, v ktorej môžete získať zakúpený notebook zadarmo. Ako napovedá názov, určená je predovšetkým študentom a mladým, zapojiť sa však môže každý.

Kúpte si VAIO a získajte spať svoje peniaze

VAIO, značka notebookov spoločnosti Sony, oslavuje na Slovensku svoje 5. narodeniny spotrebiteľskou súťažou „Back to school“.
VAIO, značka notebookov spoločnosti Sony, oslavuje na Slovensku svoje 5. narodeniny spotrebiteľskou súťažou „Back to school“.

Spoločnosť Sony pripravila na koniec leta pre svojich zákazníkov spotrebiteľskú súťaž „Back to school“ zameranú hlavne na študentov a mladých. Súťažiť však môže každý. Spoločnosť preplatí svojim zákazníkom v priebehu septembra až 40 zakúpených notebookov Sony VAIO. Súťažiť môže každý, kto si kúpi notebook VAIO*. Po kúpe notebooku sa stačí zaregistrovať na stránke www.sony.sk a čo najpresnejšie odpovedať na súťažnú otázku. Hlavnou cenou je vrátenie plnej sumy za kúpený notebook. Desať výhercov, ktorí najpresnejšie odpovedia na súťažnú otázku, získa každý septembrový týždeň späť peniaze za svoj kúpený notebook. Celkom 40 víťazov tak dostane notebook zadarmo.

Do súťaže sa môžu zapojiť len fyzické osoby – nepodnikatelia. Podmienkou súťaže je registrácia a zaslanie dokladu o kúpe notebooku. Súťaž bude trvať od 19. 8. do 30. 9 a platí pre notebooky zakúpené v týchto dňoch. Výsledky súťaže budú priebežne uverejňované na registračnej stránke súťaže a výhercovia budú kontaktovaní osobne. Navyše sa Sony rozhodlo prvým 500 správne zaregistrovaným súťažiacim zaslať zdarma Sony USB 4GB kľúč ako darček, pre ešte príjemnejšie používanie ich notebookov.

* Súťaž sa netýka fyzických a právnických osôb kupujúcich notebook pre účely podnikania, tzn. majú doklad s IČO a detailmi firmy. Notebook musí byť kúpený v dobe trvania súťaže, teda medzi 19. 8. a 30. 9. vrátane. Podmienkou zaradenia do súťaže je správne vyplnená registrácia. Súťaž prebieha na území Českej a Slovenskej republiky.

Peter Blažečka
Senior Manager, Client Service
Seesame, s.r.o.
Apollo Business Center II, blok E
Prievozská 4D, 821 09 Bratislava
Tel.: +421 2 4342 2978
mobil: +421 917 103 119
e-mail: blazecka@seesame.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.