Motokrosová šou Sony Xperia Freestyle X-Night sa 16. novembra 2013 vráti do Košíc!

KOŠICE, 21. augusta 2013 (tlacovasprava.sk) – Adrenalín s vôňou benzínu a revom motorov ovládne košickú Steel Arenu! Po trojročnej prestávke sa tak motokrosová šou Sony Xperia Freestyle X-Night vracia do haly,v ktorej si získala množstvo priaznivcov.  Organizátori oznámili, že podujatie prešpikovanými jazdcami absolútnej svetovej špičky, sa uskutoční v metropole východného Slovenska 16. novembra 2013 a v týchto dňoch už spustili aj predpredaj vstupeniek.

Sony Xperia Freestyle X-Night: Dva roky po sebe sa jazdilo a skákalo v aréne bratislavskeého Zimného štadióna Ondreja Nepelu.
Sony Xperia Freestyle X-Night: Dva roky po sebe sa jazdilo a skákalo v aréne bratislavskeého Zimného štadióna Ondreja Nepelu.

„V Bratislave sme sa stretli s veľkým záujmom, ale dobre si pamätáme na nezabudnuteľnú atmosféru, ktorú vytvorili skvelí diváci v Steel Arene v rokoch 2008, 2009 a 2010. Aj tieto spomienky zohrali rolu v našom rozhodovaní o ďalšom mieste akcie. Lákajú nás vrátiť sa do Košíc, ktoré sú známe svojou motoristickou vášňou, a znova im ponúknuť motokrosový adrenalín v jeho najčistejšej podobe,“ povedal na margo ďalšieho ročníka Sony Xperia Freestyle X-Night šéf organizačného tímu Jozef Murín.

Dva roky po sebe sa jazdilo a skákalo v aréne bratislavskeého Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Naposledy vyhral súťaž španielsky rider Meikel Melero – uspel v konkurencii českého top-jazdca Libora Podmola, Nemca Hannesa Ackermana či nezabudnuteľného Japonca Daisuke Suzukiho.

Fotogaléria:

.

V súčasnosti sa už naplno rozbehli rokovania s jazdcami, na zozname nebudú chýbať mená pretekárov, ktorí kraľujú svetovému freestyle motokrosu! Organizátori postupne potvrdia účasť známych mien zo stupňov víťazov podujatí ako sú X-Games či X-Fighters. „Môžem prisľúbiť, že taký nabitý zoznam riderov sme ešte na Slovensku nikdy nemali!“ tvrdí Jozef Murín a prezrádza, že jednou z prvých noviniek budú tzv. synchrónne jazdy, pri ktorých pretekári skáču naraz vedľa seba vo dvojiciach či trojiciach!

V tejto chvíli je už na www.ticketportal.sk spustený aj predpredaj vstupeniek. Vstupné je 19,90 eur, organizátori ponúkajú rodinám a partiám nadšencov možnosť využiť zvýhodnený balíček Quattro pre 4-členné skupiny za 71,60 eur.

Konečné výsledky a info o akcii nájdete tu: Víťazom Sony Xperia Freestyle X-Night sa stal Francúz David Rinaldo! (FOTO)

.

Kontakt pre médiá:

Jozef Murín
Boardcore Agency
e-mail: murin@fmx.sk
http://www.fmx.sk

One comment

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.