Unikátne samolepky na Macbook, Iphone a Ipad už aj na Slovensku! Cena nálepky s dopravou už od 18 eur (FOTO)

BRATISLAVA, 23. augusta 2013 (tlacovasprava.sk) – Po dlhej dobe čakania a nakupovania exkluzívnych vinylových samolepiek na Macbook, Iphone a Ipad v zahraničí si Slováci môžu tento unikátny tovar zakúpiť konenčne aj doma na Slovensku. Vďaka špecializovanému obchodu macdress.com sa stanú všetky slovenské Macbooky, Ipady a Iphony ešte viac štýlovými.

Vinylové nálepky prešli testom kvality v USA, kde boli aj vytlačené. Prehľad ponuky v eshope: http://macdress.com/eshop/.
Vinylové nálepky prešli testom kvality v USA, kde boli aj vytlačené. Prehľad ponuky v eshope: http://macdress.com/eshop/.

Vinylové nálepky prešli testom kvality v USA, kde boli aj vytlačené. Dizajn nálepiek bol zvolený tak, aby sa hral s motívom jablka na zadnej strane produktov spoločnosti Apple. Samolepky si obľúbil celý svet vrátane Slovákov. Kúpa samolepky v zahraničí bola trendy, no aj poriadne nákladná. Pri objednávke z originál obchodu v USA sa cena samolepky vrátane dopravy šplhala až na 43 EUR.

Vďaka macdress.com sa však všetkým slovenským Macbookom, Iphonom a Ipadom blýska na lepšie časy. Cena nálepky vrátane dopravy sa pohybuje od 18 EUR, čo predstavuje obrovskú úsporu finančných prostriedkov.

Exkluzívne vinylové samolepky dodávajú produktom Apple šmrnc, štýl a pútajú pozornosť všade tam, kde sa nimi hrdí majitelia chvália. Aplikácia je jednoduchá a po strhnutí nezanecháva nálepka žiadne stopy. Aj vďaka tomu je možné meniť samolepky na zariadení podľa nálady či vkusu.

Za celou myšlienkou stojí slovenská spoločnosť Gutenberg spol.s r.o. na čele s Jakubom Kováčom, ktorý zastrešuje celý internetový obchod ako aj komunikáciu s americkými partnermi. Spoločnosť cieli na mladých, aktívnych ľudí, ktorí radi skúšajú nové veci, vyznajú sa v trendoch a chcú sa vyčleniť z nudného davu a byť in.

Kompletná ponuka samolepiek na Macbook, Iphone a Ipad tu.

Pri príležitosti spustenia internetového obchodu s najcoolovejšími doplnkami pre Macbook, Iphone a Ipad je poštovné nad 50 EUR zdarma. Novinkou je taktiež aj Mystery decal nakupovanie. Zákazníci, ktorí majú radi výzvy a neboja sa riskovať, si môžu zakúpiť tzv. mystery nálepku v akciovej cene 8 EUR.

Výber nálepky ostáva na nás. Pri troche šťastia môže zákazník ušetriť viac ako 64%. Prví zákazníci si vo svojich objednávkach nájdu úvodný darček ako bonus.

Kontakt pre médiá:
Jakub Kováč
Gutenberg spol.s. r.o.
Kovacj@gutenberg.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.