Sport 1 a Sport 2 HD odvysielajú naživo všetky zápasy Slovana a Leva v KHL, pozrite si program live prenosov

PRAHA, 28. augusta 2013 (tlacovasprava.sk) – Najkvalitnejšia európska hokejová súťaž, KHL, štartuje o týždeň a spolu s ňou aj televízne prenosy exkluzívne na staniciach Sport1 a Sport2 HD. Oba platené kanály odvysielajú v priebehu sezóny 2013/2014 zhruba sto priamych prenosov zápasov Slovana Bratislava a Levu Praha v Kontinentálnej hokejovej lige a ďalších asi 150, v ktorých sa navzájom stretnú ostatné tímy súťaže. Sport1 a Sport2 HD prevádzkuje spoločnosť Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, Inc.

Prehľad najbližších priamych prenosov KHL na Sport 1 a Sport 2 HD.
Prehľad najbližších priamych prenosov KHL na Sport 1 a Sport 2 HD.

Televízna stanica Sport1 a vo vysokom rozlíšení vysielajúca Sport2 HD budú už za pár dní naplno žiť špičkovým hokejom.

Fanúšikom prinesú naživo všetky domáce zápasy Slovana Bratislava a Levu Praha, v ktorom budú slovenské farby hájiť Juraj Mikuš a Lukáš Cingel a ďalej aj všetky ich vonkajšie zápasy, pre ktoré tamojšia produkcia zaistí dostatočne kvalitný televízny signál.

„Spolu s ostatnými hokejovými fanúšikmi držíme palce Levu Praha a Slovanu Bratislava na ich ceste náročnou súťažou až do playoff a sme radi, že diváci uvidia zápolenie oboch našich národných klubov a ďalších hviezdami nabitých celkov KHL v priamych prenosoch na Sport1 a Sport2 HD,“ povedal za prevádzkovateľa spomínaných staníc Aleš Fabík, Country Manager Chello Central Europe pre SR a ČR.

Chello Central Europe zaistí televíznu produkciu všetkých domácich zápasov Slovana Bratislava a Leva Praha. Za rovnakú činnosť v poslednej sezóne obdržalo od vedenia KHL prestížne ocenenie „Najlepšia produkčná spoločnosť“.

Tematické televízne kanály Sport1 a Sport2, resp. Sport2 HD je možné sledovať výhradne prostredníctvom platenej ponuky káblových, satelitných a IPTV operátorov v ČR a SR, napríklad UPC, freeSatu, Telefóniky, Skylinku či Slovak Telekomu.

Spoločnosť Chello Central Europe

Chello Central Europe je jednou z vedúcich medzinárodných firiem v oblasti vysielania, distribúcie a zastupovania tematických televíznych staníc so zameraním na trh strednej a východnej Európy.
Chello Central Europe je podnikateľskou jednotkou v rámci skupiny Chellomedia – poprednej medzinárodnej mediálnej spoločnosti a európskej obsahovej divízie spoločnosti Liberty Global, Inc.
Súčasné portfólio Chello Central Europe v Čechách a na Slovensku zahŕňa stanice Sport1, Sport2, SportM, Minimax a Megamax, (pre deti), Spektrum (dokumenty), TV Paprika (gastronómia), Spektrum Home (bývanie) a spoločný podnik s MGM (filmy ).

Popri tematických kanáloch spoločnosť ďalej prevádzkuje firmu Atmedia so sídlom v Poľsku, ktorá zaisťuje predaj reklamných časov. Aktuálne pôsobí aj v Česku a v Maďarsku.

Zároveň Chello Central Europe obchodne a distribučne zastupuje okolo 20 zahraničných tematických staníc a televíznych spoločností, o.i. Da Vinci Learning, Da Vinci U, Fine Living (FL), CBS Drama, CBS Reality, JimJam, Extreme Sports Channel, History, Hustler TV, Daring! TV alebo Bloomberg.

Viac o televíziách Sport1 a Sport2

Sport1 a Sport2 sú platené televízne programy určené všetkým športovým fanúšikom. Exkluzívne prinášajú tie najväčšie svetové a domáce športové udalosti, primárne futbal a hokej ako divácky najatraktívnejšie športy. Čo konkrétne sa dá na Sport1 a Sport2 sledovať? Lev Praha a Slovan Bratislava v KHL, prvý španielsku futbalovú ligu (La Liga), druhú španielsku ligu (Liga Adelante), prvú holandskú ligu (Eredivisie), prvý škótsku ligu (Scottish Premier League), nemecký pohár (DFB-Pokal), prvúý španielsku ligu hádzanej mužov, NFL – americký futbal, basketbalovú NBA, tenisové turnaje ATP500, volejbal, hádzanú, poker. Na svoje si prídu i milovníci ostatných atraktívnych športov, ako sú ragby, golf, box a ďalšie. Vysiela vo formáte 16:9 s českým alebo slovenským komentárom. Prevádzkuje oficiálnu stránku http://www.facebook.com/TelevizeSportTV a http://www.Sport1TV.cz. Reklamný čas predává agentúra Atmedia.

Kontakt:
Jakub Švestka, PR Manager
Chello Central Europe s.r.o.
T: +420 222 998 740
M: +420 725 394 684
jakub.svestka@chellocentraleurope.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.