*
článok
Médiá & Internet, TLAČOVÉ SPRÁVY

Braňo Mojsej sa vracia na obrazovky! Ak vám zazvoní pri dverách, môžete na TV8 vyhrať 888 eur (FOTO)

KOŠICE, 30. augusta 2013 (tlacovasprava.sk) – Košický spevák Braňo Mojsej už dlhšie spolupracuje s televíziou TV 8, no tentokrát dostala ich spolupráca úplne nový rozmer. Bude totiž chodiť po Slovensku, navštevovať domácnosti a rozdávať peniaze. A nie málo! Ten, koho Mojsej navštívi, môže si prilepšiť o 888 eur. Musí však splniť jednu jednoduchú podmienku.

Mojsej sa už v septembri vyberie po slovenských domácnostiach, aby urobil radosť nemalou čiastkou niekomu, kto je divákom televízie TV8.

Mojsej sa už v septembri vyberie po slovenských domácnostiach, aby urobil radosť nemalou čiastkou niekomu, kto je divákom televízie TV8.

Mojsej sa už v septembri vyberie po slovenských domácnostiach, aby urobil radosť nemalou čiastkou niekomu, kto je divákom spomínanej televízie. „Náhodne navštívim hociktorú domácnosť, budem mať špeciálnu kocku, ktorá rozhodne o tom, ktorá to bude. Napríklad, ktorý vchod, ktoré poschodie, ktoré dvere… Jednoducho, nepôjdem cielene do vybranej domácnosti, ale rozhodne o tom táto kocka.  Ak budú mať v tejto domácnosti na televíznom prijímači na ôsmej pozícii naladenú TV8, tak vyhrávajú. Pokiaľ nie, môžu sa so mnou odfotiť (smiech). Priamo na mieste sumu 888 eur vyplatím, ak bude táto podmienka splnená.  Súťaž sa bude volať osmička na osmičke,“ povedal Mojsej.

Súťaž bude prebiehať počas celého mesiaca a na internetovej stránke televízie sa diváci dozvedia, kedy a v ktorom regióne sa bude Mojsej so svojím štábom pohybovať. „Rozhodli sme sa takýmto spôsobom finančne odmeniť našich verných divákov. Dnes vám takmer nikto nedá nič zadarmo. My áno,“ povedal riaditeľ TV 8 Michal Horváth. Na jeseň chystá televízia aj množstvo ďalších noviniek a prekvapení, do ktorých budú zapojené viaceré známe tváre slovenského šoubiznisu. „Diváci sa budú mať na čo tešiť,“ dodal Horváth.

Mgr. Dodo Mikláš
konateľ
ACCESS Production, s.r.o.
Rulandská 6, 902 01  Pezinok
http://www.accesspro.sk
0903 231321

Komentáre

One thought on “Braňo Mojsej sa vracia na obrazovky! Ak vám zazvoní pri dverách, môžete na TV8 vyhrať 888 eur (FOTO)

  1. tak to bude jeba – TV8

    Posted by Sam | 30. augusta 2013, 12:13

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: