Agentúra Grayling oznámila rozsiahle zmeny vrátane redizajnu korporátnej identity

BRATISLAVA, 10. septembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Globálna komunikačná agentúra Grayling predstavila a uviedla 9. septembra 2013 ambiciózne zmeny svojej firemnej značky, základnej ponuky služieb a stratégie rastu, a to ruka v ruke s predstavením nového korporátneho dizajnu a internetovej stránky. Grayling bude vo svojich 53 pobočkách naďalej poskytovať kompletnú ponuku komunikačných služieb, avšak s dôrazom na služby založené na detailných analýzach a dátach (Big Data), rýchlu aktiváciu a riešenia postavené na moderných technológiách.

Grayling oznámil rozsiahle zmeny
Grayling oznámil rozsiahle zmeny

Komunikačné odvetvie sa stalo technologickým biznisom,“ povedal CEO Grayling Global Pete Pedersen. „Úspešné firmy budúcnosti perfektne zvládnu tzv. Big Data a budú z nich vedieť získať poznatky, ktoré z ich klientov spravia lídrov na trhu. Takúto firmu sme dnes začali budovať.“

Grayling na analýzu dát používa množstvo sofistikovaných platforiem vrátane vlastných nástrojov. Takto získané poznatky mnohým klientom pomohli vyriešiť komplexné komunikačné výzvy, získať pozornosť zákazníkov, upevniť meno firmy a osloviť cieľové skupiny úplne novým spôsobom.  „Prehľad získaný z informácií a dát je dôležitý,“ hovorí Pedersen, „ale pridaná hodnota našich služieb je v tom, že riešenia dodávame rýchlo, prostredníctvom mnohých kanálov a globálne.“

Aktivity a úspech Graylingu v Európe a na Blízkom Východe sú už dobre známe –  pripravované zmeny by ale mali viesť  k upevneniu postavenia spoločnosti aj v USA. Päť pobočiek agentúry DutkoGrayling sa začlení pod značku Grayling a bude konsolidovať svoje aktivity, agentúra Atomic (agentúra siete Grayling) bude intenzívne spolupracovať s pobočkami Graylingu na relevantných klientskych programoch.

Tieto zmeny nadväzujú na aktivity, ktoré sa nedávno udiali v Ázii, vrátane mimoriadne významnej spolupráce s najväčšou ázijskou komunikačnou firmou BlueFocus. Veterán komunikačnej oblasti Bob Pickard bude v januári 2014 vymenovaný za regionálneho CEO pre oblasť Asia Pacific. Regionálna štruktúra spoločnosti okrem toho zahŕňa ešte Grayling UK pod vedením Alison Clarke, Grayling Western Europe na čele s Wolfgangom Langom, Grayling Middle East, Turkey and Africa pod vedením Loretty Ahmed a Grayling CEE & Russia na čele s Janom Šimunkom.

„Základom našej práce vždy bola – a vždy aj bude – dôkladná znalosť lokálneho trhu,“ zdôrazňuje Pedersen, „avšak k tomu sme pre klientov, ktorí chcú uspieť na viacerých trhoch a potrebujú dôkladnú znalosť trhu, vytvorili živú globálnu sieť, ktorá naozaj funguje.“

Grayling má v súčasnosti 53 pobočiek v 26-tich krajinách Severnej Ameriky, Európy, Blízkeho Východu a Ázie.

O spoločnosti Grayling

Grayling je vedúca globálna komunikačná sieťová agentúra založená v roku 1981, ktorá poskytuje široké portfólio služieb v oblasti Public Relations, Government Affairs, Investor Relations a Event Management. Grayling pôsobí prostredníctvom 53 pobočiek na 26-tich  trhoch v rámci Európy, Severnej Ameriky, Stredného Východu a Ázie. Poskytujeme služby pre klientov zo širokého spektra odvetví, vrátatne energetiky, životného prostredia & trvaloudržateľného rozvoja, zdravotníctva, technológií & telekomunikácií, spotrebiteľských značiek, finančných služieb, dopravy & logistiky  a vlády / štátnej správy.
Na Slovensku pôsobí Grayling od roku 1998 a patrí medzi vedúce komunikačné  konzultačné spoločnosti na lokálnom trhu. Náš tím komunikačných profesionálov poskytuje služby pre niektoré z najväčších medzinárodných spoločností pôsobiacich na Slovensku v rôznych segmentoch podnikania.

O Huntsworth PLC

Huntsworth plc je lídrom vo svete globálneho PR a zároveň integrovanou komunikačnou agentúrou v oblasti zdravotníctva.
Aktivity Huntsworth plc sú sustredené do štyroch hlavných značiek: Citigate vo finančníctve, Grayling ako druhá najväčšia nezávislá konzultačná firma, Huntsworth Health špecializujúci sa na komunikačné služby v oblasti zdravotníctva, a napokon Red, jeden z lídrov v oblasti PR služieb. Vďaka všetkým štyrom značkám je v súčasnosti Huntsworth plc predurčený na rýchly rast.

Informácie pre médiá:

Grayling Slovakia
Tel.: 02 5920 1400
Mail: peter.fecko@grayling.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.