CCC otvorila v Auparku predajňu v novom koncepte, na prehliadke aj krásky Kuchařová, Haydu či Šóošová (FOTO)

BRATISLAVA, 15. septembra 2013 (tlacovasprava.sk) –  Obľúbená sieť predajní topánok CCC otvorila  12. septembra novú predajňu v Auparku. Oslava dizajnovo jedinečnej predajne sa niesla v znamení neobyčajnej myšlienky:  „Topánky nie sú len ženská márnotratnosť, môžu pomáhať“.

Zuzana Haydu a Lenka Šoóšová na predvádzacom móle.
Zuzana Haydu a Lenka Šoóšová na predvádzacom móle.

Pri tejto príležitosti pripravila sieť predajní CCC netradičnú módnu prehliadku v Auparku, na ktorej sa predviedli známe tváre slovenského šoubiznisu aj víťazky veľkej letnej súťaže, ktorú CCC organizovala pre svoje zákazníčky.

Tvár značky CCC topmodelka a Miss World Taťána Kuchařová predstavila novú kolekciu topánok, kabeliek a doplnkov sezóny jeseň/zima 2013. „V móde zavládol minimalizmus, kolekcie topánok sú inšpirované pánskymi vzormi, 90-tymi rokmi, k slovu sa opäť dostáva neošúchaná klasika aj elegancia s retro odkazmi,“ prezrádza Alena Langová, marketingová manažérka CCC pre Slovensko.

Celebrity sa na prehliadke v topánkach novej kolekcie značky CCC predstavili bez nároku na honorár a prispeli tak na dar pre opustené mamičky s deťmi z Náruče záchrany v Dúbravke a Solčanoch, ktoré prevádzkuje Občianske združenie Šanca. „Sezónna výbava topánok je jednou z nákladných položiek v rodine, preto sme sa rozhodli darovať týmto mamičkám a ich deťom z Náruče záchrany topánky z novej kolekcie CCC jeseň/zima 2013,“ informuje Alena Langová.

Dizajn novej predajne bol špeciálne navrhnutý tak, aby v ňom vynikla jedinečnosť topánok a aby zákazníci cítili počas svojich nákupov pohodu a zároveň exkluzivitu sviežeho bieleho priestoru. Nákupy sa tak stanú štýlovou záležitosťou.

Fotogaléria:

O spoločnosti CCC

Sieť predajní CCC na Slovensku nedávno oslávila svoje 1. výročie. Otvorenie 23. predajne v tak krátkom čase je potvrdením veľkého záujmu zákazníkov o cenovo dostupnú, no zároveň kvalitnú obuv, odrážajúcu vždy tie najaktuálnejšie módne trendy. Obchodná ponuka CCC má dve základné kolekcie obuvi: jarnú/letnú a jesennú/zimnú, ktoré obsahujú vyše 2 500 vzorov. Súčasťou sortimentu sú tiež módne doplnky a široký výber kabeliek. Samozrejmosťou sú ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv. Tvárou kolekcií na rok 2013 je svetová topmodelka a Miss World Taťána Kuchařová. CCC pôsobí v 9 krajinách Európy.

Pre viac informácií prosím kontaktujte:
Soňa Húšťová
DYNAMIC RELATIONS 2000 s.r.o.
hustova@dynamic.sk
0918 644 293

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.