V novej spotrebiteľskej súťaži OMV dostanete hodinky Puma Time so zľavou až 61%

BRATISLAVA, 16. septembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Elegantné čierne či trendové biele, alebo v neónových farbáchhodinky Puma Time môže teraz vlastniť každý zákazník slovenských čerpacích staníc OMV. Hodinky je možné kúpiť so zľavou až 61%.  Sieť čerpacích staníc OMV na Slovensku prináša pre svojich zákazníkov novú spotrebiteľskú súťaž v spolupráci s renomovanou športovou značkou Puma.

Každé z hodiniek PUMA odmeriavajú čas presne a spoľahlivo. Od 2. septembra do 10. novembra 2013 môžu zákazníci OMV nákupom paliva alebo služieb, najmenej za 10 Eur, získať hraciu nálepku a kartičku k akcií. Za 10 respektíve 15 nálepiek je možné zakúpiť si ktorékoľvek hodinky z ponúkanej kolekcie až so zľavou 61%.

Navyše, počet nálepiek sa zdvojnásobuje, ak zákazník načerpá niektoré z prémiových palív MaxxMotion.

„Spojenie OMV a Puma bolo veľmi prirodzené, keďže obe spoločnosti zdieľajú  podobné priority. Našim zákazníkom poskytujeme kvalitu výrobkov a služieb, ktoré ich podporujú na ich ceste za víťazstvami. Verím, že našu snahu prinášať neustále nové a atraktívne akcie naši verní zákazníci ocenia“, hovorí Marián Socha, prokurista spoločnosti OMV Slovensko s r.o. .

Členovia bonusového klubu budú navyše po vyplnení osobných údajov a identifikačného čísla karty alebo čipu zaradení do žrebovania o bonusové výhry – 50 poukážok v hodnote 50 eur na nákup športového oblečenia v obchodnej sieti Intersport na Slovensku.

Ak zákazník ešte nie je členom bonusového klubu, môže sa zaregistrovať priamo na čerpacej stanici OMV, alebo online.

Poznámka: Ponuka je limitovaná.

OMV Aktiengesellschaft

OMV Aktiengesellschaft je jedna z najväčších kótovaných priemyselných spoločností v Rakúsku, s celkovými tržbami 42,65 miliardy EUR a približne 29 000 zamestnancami v roku 2012. V oblasti prieskumu a ťažby (OMV Exploration and Production) má spoločnosť aktivity v dvoch kľúčových krajinách – Rumunsku a Rakúsku – a vyvážené medzinárodné portfólio. Potvrdené zásoby ropy a zemného plynu boli na konci roka 2012 na úrovni zhruba 1,12 miliardy barelov ropného ekvivalentu (boe), priemerná denná produkcia v roku 2012 dosiahla približne 303 000 boe. V oblasti plynárenstva a energetiky (OMV Gas and Power) spoločnosť OMV v roku 2012 predala približne 437 TWh plynu. OMV prevádzkuje v Rakúsku 2 000 kilometrov plynovodných potrubí, čo v roku 2012 predstavovalo kapacitu približne 103 miliárd kubických metrov. Stredoeurópsky plynový uzol (Central European Gas Hub), platforma spoločnosti OMV pre obchodovanie s plynom, ktorá dosahuje objem obchodu na úrovni približne 528 TWh, je jednou z najdôležitejších obchodných platforiem v kontinentálnej Európe. V oblasti rafinácie a predaja (OMV Refining and Marketing) má OMV ročnú spracovateľskú kapacitu na úrovni 22 milióna ton a ku koncu roka 2012 vlastnila približne 4 400 čerpacích staníc v 13 krajinách vrátane Turecka. Získanie 97% podielu v Petrol Ofisi, vedúcej tureckej spoločnosti v oblasti retailu a obchodu, ďalej posilnilo pozíciu spoločnosti OMV.

OMV Slovensko, s.r.o.

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. S centrálou v Bratislave a 94 čerpacími stanicami po celej krajine má spoločnosť OMV Slovensko 18% podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčné centrá služieb a slúžia ako čerpacie stanice pre ľudí a vozidlá. Zákazníci OMV môžu nakupovať palivá, oleje a využívať služby autoumyvární. Okrem toho ponúka 60 prevádzok VIVA snacky, občerstvenie a širokú škálu doplnkových služieb. OMV Slovensko zamestnáva priamo 183 ľudí a 1100 pracovných miest vytvorila prostredníctvom siete čerpacích staníc. Pre viac informácií navštívte prosím http://www.omv.sk.

PUMA  je  jednou  z  vedúcich spoločností v oblasti športového životného štýlu, ktorá navrhuje
a vyvíja obuv, oblečenie a doplnky. PUMA bola založená v roku 1948 v Nemecku a dnes pôsobí už vo viac než 120 krajinách sveta. Kolekcia hodiniek PUMA TIME sa dnes stala symbolom dynamického životného štýlu vďaka tomu, že hodinky PUMA sú praktické, majú osobitý štýl a určujú módne trendy.

Jana Riečanská
Account Manager
Palisady 36, 811 06 Bratislava
+421 (0) 2 5920 1407
+421 (0) 915 759 469
jana.riecanska@grayling.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.