Správa CME z Bermúd: Matthias Settele nahradí Zuzanu Ťapákovú na pozícii generálneho riaditeľa TV Markíza

HAMILTON, BERMUDY, 25. septembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Central European Media Enterprises Ltd. (“CME” alebo “spoločnosť”) (NASDAQ/Burza cenných paprierov Praha: CETV) dnes oznámila, že Matthias Settele nahradí Zuzanu Ťapákovú na pozícii generálneho riaditeľa TV Markíza v Slovenskej republike.

Deň otvorených dverí v TV Markíza 2012: Na pódiu Zlatica Puškárová, Zuzana Ťapáková, Patrik Švajda, Pavol Bruchala a ďalší protagonisti televízie.
Deň otvorených dverí v TV Markíza 2012: Na pódiu Zlatica Puškárová, Zuzana Ťapáková, Patrik Švajda, Pavol Bruchala a ďalší protagonisti televízie.

Som rád, že v osobe Matthiasa získavame skúseného profesionála, ktorý povedie spoločnosť v týchto kritických časoch na trhu, ktorý považujeme za jeden z kľúčových,” povedal Christoph Mainusch, výkonný riaditeľ CME. “Veríme, že Matthiasove bohaté skúsenosti z oblasti televízneho vysielania a produkcie budú pre nás prínosom. Rád by som taktiež poďakoval Zuzane za roky strávené v TV Markíza.”

“Teším sa na riadenie tímu na Slovensku a som rád, že budem súčasťou  úspechu Markízy a prispejem k rozvoju staníc a značiek naprieč všetkými médiami,” reagoval Settele.

Matthias Settele pred nástupom do CME zastával pozíciu generálneho manažéra v spoločnosti Turner Nordic a Baltic a pôsobil ako senior konzultant pre rakúsku verejnoprávnu televíziu ORF. Taktiež bol televíznym a produkčným konzultantom pre viaceré medzinárodné televízne skupiny  vrátane  RTL Group, MTG/Viasat group a Turner Broadcasting International, ako aj televízne stanice, produkčné spoločnosti a univerzity v rámci Európy. Pred začiatkom dráhy konzultanta pracoval ako Senior Vice Prezident pre obchodné záležitosti pre spoločnosť RTL v Nemecku.

O CME

CME mediálna a produkčná spoločnosť prevádzkujúca popredné spoločnosti v rámci na šiestich stredo a východo euróspkych trhov   s celkovou populáciou približne 50 miliónov ľudí. CME prevádzkuje televízne stanice  v Bulharsku (bTV, bTV Cinema, bTV Comedy, bTV Action, bTV Lady and Ring.bg), Chorvátsku (Nova TV, Doma, Nova World and Mini TV), v Českej republike (TV Nova, Nova Cinema, Nova Sport, Fanda, Smichov, Telka and MTV Czech), Rumunsku (PRO TV, PRO TV International, Acasa, Acasa Gold, PRO Cinema, Sport.ro, MTV Romania, PRO TV Chisinau and Acasa Moldova),  Slovensku (TV Markíza, Doma, Dajto and Fooor), a Slovinsku (POP TV, Kanal A, BRIO, OTO and KINO). CME taktiež prevádzkuje Voyo, audiovizuálnu on-demand službu. CME je obchodovateľná na NASDAQ Global Select Market a pražskej burze cenných pod symbolom“CETV”.

Pre ďalšie informácie, prosím kontaktujte:

Mark Kobal
Head of Investor Relations
Central European Media Enterprises
Krizeneckeho nam. 1078/5
152 00 Praha 5, Czech Republic
+420 242 465 576
mark.kobal@cme.net
http://www.cme.net

Tatiana Tóthová
Vedúci Public Relations / Head of PR
MARKÍZA – SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/A, 843 56 Bratislava
M (+421) 904 700 244
T (+421) 2 68274125
Tothova.Tatiana@markiza.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.