Spoločnosť Agem má nový web a s ním aj viacero benefitov pre zákazníkov

BRATISLAVA, 30. septembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť AGEM, ktorá patrí k popredným distribútorom výpočtovej techniky na Slovensku, prichádza s atraktívnou súťažou. Potrvá mesiac a výhercovia získajú naozaj zaujímavé ceny. Pravidlá sú mimoriadne jednoduché, stačí ak máte profil na sociálnej sieti Facebook. Do súťaže bude totiž zaradený každý, kto zdieľa príspevky spoločnosti Agem. Aj tu samozrejme platí – čím viac zdieľaní, tým väčšia šanca na výhru. Žrebuje sa každý piatok  o 16. hodine, prvý raz 27.9.2013. Záznam zo žrebovania, ako aj zoznam výhercov nájdete na Facebooku spoločnosti.

Súťaž spolu s kampaňou robí AGEM pri príležitosti spustenia nového internetového obchodu. Bonusom uvádzacej ponuky sú tiež bezkonkurenčné cenu na vybrané produkty.

S novým e-shopom AGEM zavádza aj nové služby:

1/nákup na splátky
2/ zľavy na nákup
3/ dovoz tovaru v deň objednávky.

Prvý zo spomínaných benefitov bol nazvaný „Míňajte efektívne“. Spoločnosť  AGEM totiž pripravila pre zákazníkov možnosť nákupu cez splátkový systém Cetelem.

„Ušetrite čas aj peniaze”, a to nákupom bez asistencie obchodníka. Nielenže  automaticky získate zľavu, ale ušetríte aj drahocenné minúty, pretože objednávka bude automaticky spracovaná v najkratšom možnom čase.

„Dovoz tovaru v ten istý deň” je treťou novinkou pre bratislavských zákazníkov. „Ak zákazník zrealizuje objednávku do 12.00, ešte v ten istý deň dostane tovar do 16.00,” hovorí Ferdinand Rezník zo spoločnosti Agem.

S novým e-shopom AGEM zavádza aj nové služby: 1/nákup na splátky, 2/ zľavy na nákup, 3/ dovoz tovaru v deň objednávky.
S novým e-shopom AGEM zavádza aj nové služby: 1/nákup na splátky, 2/ zľavy na nákup, 3/ dovoz tovaru v deň objednávky.

Vydal: AGEM Computers, s. r. o.

V prípade záujmu o bližšie informácie prosím kontaktujte:

Linda Vodislavská, PR manager, 0911/ 422 120, vodislavska@advantage.sk

AGEM COMPUTERS

AGEM patrí medzi popredných distribútorov výpočtovej techniky na Slovensku. Od roku 1991 dodáva komponenty svetových výrobcov výpočtovej techniky. Z logistického centra v Bratislave, ktoré sa v októbri 2001 rozrástlo o 1300 m2 a v novembri 2005 o ďalšiu veľkokapacitnú budovu zásobuje zákazníkov na Slovensku, v Čechách, Poľsku, Rakúsku a Chorvátsku. O rýchlu distribúciu a kvalitný servis sa stará tím 30 kvalifikovaných pracovníkov. Vyše 900 stálym zákazníkom poskytujeme technický support k produktom, ktoré ponúka. Ten, kto si si nájde cestu do Agemu, jednoducho si tu zariadi celú kanceláriu, alebo domácnosť. V príjemnom prostredí vychádza obsluha zákazníkovi v ústrety a rešpektuje jeho požiadavky a požiadavky trhu.
Viac na: www.agem.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.