Rodina značiek ibis kompletne prepracovala svoj vernostný program, na trh uvádza IBIS BUSINESS kartu (FOTO)

BRATISLAVA, 1. októbra 2013 (tlacovasprava.sk) – V rámci stratégie oživenia značiek skupiny Accor v ekonomickom segmente, aj rodina značiek ibis kompletne prepracovala svoj vernostný program a dnes uvádza na trh IBIS BUSINESS kartu. Jedinečná ponuka medzi hotelmi tejto kategórie má vyhovieť dopytu manažérov na služobných cestách.

Rodina značiek ibis prináša IBIS BUSINESS kartu, ktorá napĺňa potreby obchodných manažérov tvoriacich špecifickú skupinu pravidelných hostí.
Rodina značiek ibis prináša IBIS BUSINESS kartu, ktorá napĺňa potreby obchodných manažérov tvoriacich špecifickú skupinu pravidelných hostí.

Do predaja sa dostala od 25. septembra a využiť sa dá na celom svete v takmer 1 700 hoteloch ibis, ibis Styles a ibis budget. Novinka ponúka množstvo výhod, napríklad tzv. istotu D-2, v rámci ktorej vám aj pri plne vybookovanom hoteli zabezpečia izbu, ak si ju zarezervujete dva dni vopred, či množstvo zliav na ubytovanie alebo v hotelových reštauráciách.

Cena a dostupnosť: dve najdôležitejšie výhody pre manažérov.

Tento segment klientov očakáva najmä úsporu nákladov a flexibilitu (dostupnosť a jednoduchosť rezervácie). Rodina značiek ibis preto formulovala nový vernostný program – ibis BUSINESS – presne v súlade s ich očakávaniami. Záujemcovia oň môžu, okrem iného, využiť napríklad:

• 10% zľavu z ceny izby a raňajok
• 10% zľavu v hotelových baroch a reštauráciách pre klientov, ktorí nie sú ubytovaní v hoteli
• dodatočnú zľavu 5% na vybrané špeciálne ponuky (včasná rezervácia, letná či zimná ponuka)
• garantovanú dostupnosť izby, ktorú si stačí zarezervovať dva dni pred samotným príchodom.

Ponuka je platná aj pre ibis budget, značku rodiny ibis, ktorá je určená pre cestujúcich strážiacich svoj rozpočet, s podrobným programom, ktorý si môžete pozrieť výlučne na webe ibis.com.
IBIS BUSINESS karta sa začne na Slovensku predávať prostredníctvom webovej stránky, kde si ju môžu záujemcovia kúpiť do konca roka 2013 za 49 eur/rok namiesto 60 eur/rok.

O značkách rodiny ibis:

Popredný svetový prevádzkovateľ hotelov, skupina Accor, pôsobiaca v 92 krajinách s viac ako 3 500 hotelmi, má vo svojom portfóliu ekonomického segmentu značky ibis, ibis Styles and ibis budget. Rodinu značiek ibis, s 1 700 hotelmi v 60 krajinách, spájajú spoločné hodnoty: jednoduchosť, modernosť a pohodlie. Každá z nich je osobitá a ponúka rôzny rozsah hotelových služieb: ibis charakterizuje pozornosť a efektivita – hotely zaručujú maximálne pohodlie a vysokú úroveň služieb, hotely ibis Styles majú jedinečný dizajn a vyžaruje z nich dobrá nálada, ibis budget ponúka cenovo dostupné a pohodlné ubytovanie.

Kontakt:
Martina Matejová
neuropea
+421 911 019 992
matejova@neuropea.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.