*
článok
Móda & Fashion, Obchod, Reklama & Marketing, TLAČOVÉ SPRÁVY

Online módny klub Fashion Days spustil nové pozicionovanie značky, predstavil aj zmenené logo (FOTO, VIDEO)

DUEBENDORF, Švajčiarsko, 2. októbra 2013 (tlacovasprava.sk) – Fashion Days, vedúci online módny klub v strednej a východnej Európe predstavil svoje nové pozicionovanie značky, čím posilnil priekopnícku a inovátorskú rolu spoločnosti na trhoch, kde pôsobí.  Odteraz členovia klubu spoznávajú úplne nový branding a dizajn Fashion Days, ktoré premieňajú stránku na módny a lifestylový ideál.

Nový pozicioning sa nesie v duchu claimu: “Every day is a Fashion Day.” Christiane Arnscheidt, Chief Markets Officer spoločnosti, povedala, ”Vyhlásenie našej značky poukazuje na to, že vďaka móde sa môžete každý deň úplne meniť. Našej šesťmiliónovej členskej základni prinášame širokú ponuku 100% pravých produktov výhradne od špičkových značiek so zľavami až do 70%. Náš nový pozicioning a koncept obsahovo bohatej webstránky ponúkajú našich užívateľov k tomu, aby sa inšpirovali a znovuobjavovali možnosti módy každý deň.”

Odteraz členovia klubu spoznávajú úplne nový branding a dizajn Fashion Days, ktoré premieňajú stránku na módny a lifestylový ideál.

Odteraz členovia klubu spoznávajú úplne nový branding a dizajn Fashion Days, ktoré premieňajú stránku na módny a lifestylový ideál.

Najvýznačnejšou inováciou na stránke je lifestyleový blog “The Daily Issue”, ktorý poskytuje užívateľom priebežne aktualizovaný zábavný obsah z oblasti módy, krásy a lifestyleu. Zameranie na redakčný obsah a rozvíjanie príbehov je podporené aj módnymi témami ako “Stredomorský vánok” alebo “Nový urbanizmus”, ktoré sa menia každý týždeň. Každá otvára svoj vlastný príbeh a inšpiruje zákazníkov prezentovaním súvisiacich produktov. Fashion Days zjednodušila aj registračný proces a vytvorila nový systém kategórií, ktorý zjednodušuje orientáciu na stránke a spríjemňuje nakupovanie.

Okrem novej stránky a dizajnu Fashion Days vytvorila tiež nové logo, ktoré poukazuje na módnu odbornosť a mení Fashion Days na výraznejšiu a modernejšiu značku v globálnom merítku.

V apríli 2013, Fashion Days predstavila aplikáciu pre iPhone a novú, mobilnú stránku. Dnes je už až 15% objednávok vykonaných mobilne. Christiane Arnscheidt sa vyjadrila: “Nárast tržieb cez mobilné kanály prekonal naše očakávania a predpokladáme, že mobily budú pre našich zákazníkov už čoskoro kanálom č. 1. A čo je pre nás najdôležitejšie: Naša mobilná aplikácia je považovaná za jednu z najviac uživateľsky priateľských módnych a lifestylových nákupných aplikácií.”

Filozofia Fashion Days je zameraná na zákazníka

Fashion Days, vedúci online módny klub v strednej a východnej Európe

Fashion Days, vedúci online módny klub v strednej a východnej Európe

Mnoho noviniek aktuálne zavedených spoločnosťou Fashion Days pochádza zo spätnej väzby od zákazníkov. Na svojich trhoch ponúka spoločnosť zákaznícku starostlivosť 24/7 a na Facebooku má viac ako 1,2 milióna priaznivcov, s ktorými je v nesutálom spojení prostredníctvom svojho tímu zameraného na management tejto komunity. Fashion Days ma tiež v úmysle rozšíriť svoje aktivity na sociálnych médiách.

Slovami Christiane Arnscheidt: “Pozornosť, ktorú venujeme redakčným materiálom a personalizovanému obsahu tiež odráža priania našich zákazníkov, ktorých počúvame veľmi starostlivo. Či už prostredníctvom telefónu, emailu alebo Facebooku, sme vždy tam, kde sú naši členovia. To nás vyčleňuje z davu a po tejto ceste úspechu mienime kráčať ďalej.”

Masívna promo kampaň na jednotlivých trhoch

Pri príležitosti nového pozicionovania spoločnosti spoločnosť nakrútila prvý centrálny televízny spot, ktorý bude vysielaný na obľúbených televíznych staniciach na stredoeurópskych a vychodoeurópskych trhoch.

Záber z nového televízneho spotu Fashion Days

Blog The Daily Issue prináša novinky zo sveta módy

O Fashion Days

Vďaka 6 milliónom členov a viac ako 1.2 milliona facebookových fanúšikov je Fashion Days lídrom medzi online obchodmi zameranými na módu, topánky a doplnky, fungujúcimi na princípe členskej základne v strednej a východnej Európe. Ako priekopník v regióne, si spoločnosť dáva za cieľ aj naďalej určovať smer vývoja v módnom e-commerce biznise a viesť v bolasti inovácií. Na stránke Fashion Days státisíce ľudí denne objavujú 100% pravé produkty so zľavami až do 70% od širokej palety značiek od Adidasu, Nike, Pumy cez Calvin Klein, Diesel, Levi’s, až po luxusné značky ako Louis Vuitton, Valentino a Hermes.
Spoločnosť založená v roku 2009 úspešnými švakčiarskymi podnikateľmi Markusom Okumusom a Janom Vichrom má v dnešnej dobe už viac ako 500 zamestnancov, 13 kancelárií a pôsobí v Bulharsku, Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Slovensku a Slovinsku. Vedenie sídlí v Duebendorfe neďaleko švajčiarskeho Zurichu. V roku 2012 sa Fashion Days stala súčasťou MIH Allegro Group.

Dr. Christiane Arnscheidt, Chief Markets Officer skupiny Fashion Days Group

Dr. Christiane Arnscheidt má viac ako 10-ročnú skúsenosť s medzinárodným obchodom, manažmentom značky a strategiským marketingom v oblesti e-commerce. Počas svojej kariéry precovala vo vedúcich funkciách v niekoľkých európskych krajinách pre maloobchodného giganta  KarstadtQuelleOkrem iného bola aj Riaditeľka  Quelle International pre strednú a východnú Európu. Pred tým, než sa pripojila k Fashion Group ako Chief Markets Officer v máji 2013, pracovala ako Chief Marketing Officer pre PPR spoločnosť Redcats International, ktorá sa špecializuje na medzinárodnú online distribúciu módy a nábytku pre domácnosti (napr. La Redoute, Vertbaudet). Dr. Christiane Arnscheidt má titul MBA z medzinárodného obchodu z inštitútu Georg-Simon-Ohm-Management-
Institute v Nurembergu a získala doktorát z filozofie na Hochschule fuer Film und Fernsehen (HFF) “Konrad Wolf” v Potsdam-Babelsberg.

Prajeme Vám pekný deň
Fashion Days

Radovan Štefanka
Country manager pre Slovenskú Republiku

KONTAKT PRE MÉDIÁ: maria.sidlova@fashiondays.com, 0948 622 011

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: